Onemli Gunler Banner
Sayfa 226/524 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 4191 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Siz neden katılmadıniz? DUFRESNE?

2.  Alıntı Originally Posted by DUFRESNE Yazıyı Oku
    video benim bilgisayarımda, link yok, cd ile aldım. Paylaşamam kusura bakmayın. Ayrıca, yatırımcı olarak herkesin bu toplantıya katılma , konuşma hakkı vardı. Lütfen yatırımınıza sahip çıkın. Bu Kemal böyle rahat at oynatıyorsa, sebebi malına sahip çıkmayan yatırımcılardır. GK ya online katılım sağlayabilirdiniz. Öğrendiğime göre sadece 1 kişi online katılmış, orda hazır bulunanlar da zaten berna ne okuduysa el kaldırıp evet demiş. Sonraki GK ya hem yatırımcı hem de davacı olarak katılacağım.
    Ben Trabzon'da idim , fırsatım olmadı, yakın bir mesafede olsa idim katılmak isterdim elbette bunca zamandır yatırımcısı olduğum bir hissede, yazdıklarından anladigim kadarıyla sen de yatırımcısı olduğun kağıdın Genel kuruluna katilmamissin fakat CD ile orada olan bitenden haberin olmuş , aynı gemide olduğunuzu düşündüğüm için bende gk ye ait görüntülerin internet ortamına yüklenip diğer yatırımcıların da faydalanmasini istemiştim, belki farklı bir fikir çıkar diğer ortaklardan, akıl akildan üstündür her zaman , görüntüleri paylaşıp paylaşmak sizin takdiriniz, söylenecek çok fazla bir şey yok, hayırlısı olsun

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by SABIR2020 Yazıyı Oku
    Siz neden katılmadıniz? DUFRESNE?
    Türkiye'de değilim, Ağustos başında dönüyorum. imkanı olup da gitmeyenlere kızıyorum, bu herifin at oynatmasının sebebi yatırımcılar. Bakın bugün de kağıda bastılar. Sebep? Ağustos bilançosunda Mazhar borcu olmayacak, öz sermaye artacak, neden hala düşüyor ?

Kemal denen deyyusun %35 mazhar payı var. Mazharın elinde tahsisliden gelen eplas hisseleri dışında dışında eplas malı yok. 7,8 M malın 2,7 M u kemalin,
    Kardeşinin de bu kadar malı var, ayrıca, eplasın %7,8 ine doğrudan sahip, buradaki malı da 2.18 M yani: 27,8 M lot malın , 5M u kemalde . Bu şu anlama geliyor. Grubun sahip olduğu bütün malların %17 i kemalde. Buna inanıyor musunuz ? Namussuzlara müsade etmek, sessiz kalmak da suça ortak olmaktır. Bu herifin yatacak yeri yok, para kazansam da ibreti alem için ceza almasını istiyorum.

4. https://twitter.com/ordo_liberal/sta...hGwJ_dLWQ&s=19
    Böyle bit dedikodu duyan varmı

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kowboy546 Yazıyı Oku
    Ben Trabzon'da idim , fırsatım olmadı, yakın bir mesafede olsa idim katılmak isterdim elbette bunca zamandır yatırımcısı olduğum bir hissede, yazdıklarından anladigim kadarıyla sen de yatırımcısı olduğun kağıdın Genel kuruluna katilmamissin fakat CD ile orada olan bitenden haberin olmuş , aynı gemide olduğunuzu düşündüğüm için bende gk ye ait görüntülerin internet ortamına yüklenip diğer yatırımcıların da faydalanmasini istemiştim, belki farklı bir fikir çıkar diğer ortaklardan, akıl akildan üstündür her zaman , görüntüleri paylaşıp paylaşmak sizin takdiriniz, söylenecek çok fazla bir şey yok, hayırlısı olsun

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maksadım bilgi saklamak değil arkadaşım. Bak günlerdir ne yazıyorum burda? aynı gemideyiz. CD yi bana hazırlayan arkadaşım üstüne konuşup, başka detaylar verip hazırlamış. bir nevi kişisel bi doküman niteliğinde, koyamam kusura bakma. Keşke şirket bunu sayfasına koysa da herkes izlese. Sonuçta saklı gizli bir durum yok. Bildiklerimi yazdım, katılan arkadaşlar da yazdı. Ortada mistik bir durum yok. Ancak, fizik orda olmak zorunda değilsin, online katılma hakkın da vardı. Bunu yapmak zor değil. Benim derdim insanların daha girişken davranması. Herkes her yerde ana avrat sövüyor, kime ne faydası var ? Kemal gibi bir şeytanın umurunda mı? Cebine koyduğu paraya bakar.

6. Ikide bir yatırım teşvik belgesini paylaşıyor.
    Arkadaş şu ana kadar yaptığın yatırım
    1.2 milyon lira
    Bir sıfır pegaut o fiyata
    Büyük bir iş gibi devamlı paylaşma

7.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    Ikide bir yatırım teşvik belgesini paylaşıyor.
    Arkadaş şu ana kadar yaptığın yatırım
    1.2 milyon lira
    Bir sıfır pegaut o fiyata
    Büyük bir iş gibi devamlı paylaşma
    Kap açıklamasını düzgün okumanı tavsiye ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by kimene Yazıyı Oku
    Kap açıklamasını düzgün okumanı tavsiye ederim.
    söyleseniz de biz de öğrensek neyi kaçırıyoruz?

bu açıklamanın önemi ne?

Sayfa 226/524 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •