Sayfa 226/388 ÝlkÝlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 1,801 - 1,808 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Diyelim ki nakdi yok, þirket batýk. Bunu biliyorsan almazsýn hisseyi. Sayfa sayfa onun babasý bakkaldý, amcasý kapýcýydý, paralarý yoktu, çöpten ekmek toplarlar, çorbaya banarlardý diye niye yazýyorsun? Zorla aldýrdýlar da sinirinden mi yazýyor? Amaç nedir, onu anlamýyorum.
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

2. Zaten umurumda deðil. Cante hepimizin bildiði gibi Venezuela'da petrol iþinden sonra ayda altýn madenciliðine baþlayacak. Gelecek 250 yýlda 1 Trilyon Dolarlýk kar potansiyeli var diyorlar. Ben onu düþünerek geleceðe yatýrým yapýyorum burada...
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

3. 2023 ün en çok kaybettiren hissesi olarak kapatýcak.
    55 tl den 16.50 tl ye düþerek soygunculukta zirve yaptý.
    Yeni yýla köpek öldürenle giriyoruz,teþekkürler cante

56 nerede imiþ,,gayet normal,,,soyguncu demeyelim.
    1.70 den de 71 yaptý,, o zaman ne demek lazým,,,,bonkör
    Hisseler iniþli çýkýþlý grafik gösterir,,,alýrken inmiþ tarafýnda olmak lazým.
    YORUMLAR TAVSÝYE NÝTELÝÐÝ TAÞIMAYIP YATIRIM DANIÞMANLIÐI KAPSAMINDA DEÐÝLDÝR. YATIRIMCI PROFÝLÝNÝZE UYMAYABÝLÝR.

Hisse,1.70 halka arzdan 71 e kadar yatýrýmcýsýna inanýlmaz para kazandýrdý,,,bu konuda patronu tebrik etmek lazým.
    %4076
    Ha kimisi %1000 kazanmýþtýr,kimisi %2000,,,ama kazandýrdý.
    YORUMLAR TAVSÝYE NÝTELÝÐÝ TAÞIMAYIP YATIRIM DANIÞMANLIÐI KAPSAMINDA DEÐÝLDÝR. YATIRIMCI PROFÝLÝNÝZE UYMAYABÝLÝR.

Arkadaþlar hisse alýrken grafiðe kuþbakýþý bakmadan etmeyelim,,,dibin neresindeyiz,zirvenin neresindeyiz,,hissede potansiyel nedir?
    Bunlara dikkat edersek kazanma þansýmýz daha yüksek olur.

7. Biz kulenin sol dibine yetiþemedik sað dibinden aldýk,
    aðalar doðru dersiniz haksýzlýk etmiþiz.
    2024 noelinde kýsmet olursa þampanya patlatacaðýz.

8. Temmuz ayýnda gördüðü dibi bir daha görmez demiþtim kaðýt 20 lerde iken...Çok baþarýlý bir grafik analisti olduðumu yaþayarak tecrübe ettim...

O deðil, o tarihte 3 milyar TL'yi faize yatýran biri en kötü %50 aldý...Banka borçlarýmýzý (o para ama emanet ama deðil sonuçta finansal borçlar kapandý) kapatanlar ne kazanacak da bu kazancýn üstüne çýkacaklar merak içerisindeyim. Ben neyi görmüyorum acaba ?..
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Sayfa 226/388 ÝlkÝlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •