Onemli Gunler Banner
Sayfa 226/467 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
    Son 3 senedir neredeyse birbirimizden alıp satıp. Biraz yükseltip biraz düşürdük. Hep ky birbirine işlem yaptı. Akşam olunca kim kime sattı tespit edebiliyorduk. Harici işlem çok az oldu. Bir ara panda girip çıktı. Topu topu 200 bin lot kadar. Grubuyla geldi gitti. Onun dışında yabancı kimse gelmedi. İşlem yapan kişilerin sayısı 50-60 dı. Şu an kala kala 7-8 kişi kaldık. Bu 50-60 kişinin malını aldı birileri. O birileri de çıkıp ben de minnak bir yatırımcıyım demiyor. Yok. Neyse. Bunları burada konuşmanın anlamı da yok. Sanki sen spk başkanısın biz seni ikna edince birşeyler yapacaksın. Burada ben bilirim yarışması inadı sergilemeye de gerek yok. Hadi sen biliyorsun bakalım.

2. Yine mi çarpıldık yani...
    Ulan bi dönemedik köşeyi...
    Neyse, umutlu olmaktan zarar gelmez herhalde... Umudumuzu kaybetmeyelim...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Anlattik ya kac kere. Patron spekulatorlerler anlasip dagitti iste malini. Suttursusu 50 tane baska hissede patron kagidi satti zaten. Adama 6.5 milyon lot verilmisti. Burda hikayesi yaziliyor butun mal patronda diye.
    Bütün anlatmaya çalıştığınız ,,,patron malı dağıttığı içinmi....Allah iyiliğini versin,tamam inandım ben....patron malı dağıtmış...Patron gider,yeni patronlar gelir,hemde ne patronlar ,,,benim hislerim iyidir,patron patronluğunu yapamıyorsa yapmak istemiyorsa,kurumları,yatırımcıyı,paydaşları ,sürekli zarara uğratıyorsa;hukuk içinde bir şekilde gider,genpower piyasada çok çooook iyi bir yere yerleşir,,,666 burada sen de tam bunu çözmeye çalış,gen yatırım hissedarları olası değişimlerden ne tür fayda sağlayabilirler. ytd.

Yanlis bilgi dedigin Ferhat Vardar'in linkini versene Nuri.

Takaslara bakacagim 2010'dan beri.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Son 3 senedir neredeyse birbirimizden alıp satıp. Biraz yükseltip biraz düşürdük. Hep ky birbirine işlem yaptı. Akşam olunca kim kime sattı tespit edebiliyorduk. Harici işlem çok az oldu. Bir ara panda girip çıktı. Topu topu 200 bin lot kadar. Grubuyla geldi gitti. Onun dışında yabancı kimse gelmedi. İşlem yapan kişilerin sayısı 50-60 dı. Şu an kala kala 7-8 kişi kaldık. Bu 50-60 kişinin malını aldı birileri. O birileri de çıkıp ben de minnak bir yatırımcıyım demiyor. Yok. Neyse. Bunları burada konuşmanın anlamı da yok. Sanki sen spk başkanısın biz seni ikna edince birşeyler yapacaksın. Burada ben bilirim yarışması inadı sergilemeye de gerek yok. Hadi sen biliyorsun bakalım.
    Ya bu sadece anekdotluk data. Butun ulke bu hisse.nette mi yaziyor sanki? Yok 3 kisi kalmis, yok 5 kisi satmis. 0.40'a inince tabi ki islem yapmaz kimse. 1'den 40'a giderken yapan yapmistir. 1'e duserken de yapmistir. Bu kadar dustu diye 1'den gelenlere de Suttursusu patronun 0 maliyetli mallarini dagitmistir. Bu is boyle.

6. sayin 666 ya kardesim sen almaiyormusun bu kağıdın 2 den 38 e gidisini cok iyi bilirim dususunude. daha sen dusuteki hacimi bilmiyorsun. adamlar 38 den 3 lere 2 lere kadar kagida kimse girmesin dercesine bastilar gun ve gun mal degisinlerini hacimlerini not ettim. hatta taban yaptirgi her gun tabana mal yığdıki kimse yanilip almasin. burda bi kac kisi haric cogunun maliyeti 1 veya 2 . mujdat 10 milyon hisseyi 2 den sana basip mi operasyon yapti az mantıklı ol. adam operasyon hazirligi.yapti zemin hava harikaydi ama kimsenin bilemdigi bisi oldu 38 de. sonra fiyatı assa cekip kendi isminden cikarti tum senetleri. araya girenlerde buralarda girdi. umarim bu sefer anlamışsın dir. yetede.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ayrica ben burda asla mujdat i övmüyorum. kimse kusura bakmasin bu hisseyi bu duruma dusuren mujdatin ta kendisi. 12 yasinda cocuk bile o durumda bu kadarcik borc icin kurtarırdı sirketi. unal beyin dedigi gibi 3 5 kkurusun hesabina dustugu icin bu hale geldigine de katılıyorum.. ytd

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6 ayda 1'den 40'a giden hissenin kaca gitmesini bekliyordun sn. manyax? 740'a mi?

1'den 40'a giderken 5'ten basma planlari yapilir iste eti budu varsa. Eti budu yoksa 1'den basmis iste.

Sayfa 226/467 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •