Sayfa 226/309 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. borsada şu gerçegi unutmayın hiç bir patron sana yüzde yüz yedirmez .
    en babası yüzde 40 dır .yüzde 25 civarıdır.
    anlatmak istedigim şu rıdvan gibi bir adam yüzde 10 yedirmeye kalkdı .
    ama şimdi yüzde yüz den kaçamaz çünkü kot dışı .eger kotda olsa en fazla yüzde 30 verirdi gerçek degerden .
    zaten bunu bedava yemek için bir satış 2 birleşme olarak yaptı .
    3 şıkda gönüllü çagrı .türkçesi şu oyle boyle olmadı şimdi verenden alır dalgama bakarım .
    aklı selim düşünen ilk iki şıkkkı düşünsün 3 fare kapanı muhtaç olnadan alırım diyor .
    ama dava onu harebe etti diyecektim .adam 11 milyon lota yakın aldı .şimdi 1.5 açıladıgında 3.5 daha alcak vertu ile capitalı saymayın onlar kendinin borsa gündem sesini neden kesti .payını alınca sus pus oldu.
    14 .kusur gibi ky var tahtada 6 milyon almayacagını biliyor .ilk deneme 12 milyon ayırdım .8 toplarım sonra talep olursa .fon artırrım .burdaki şark kurnazlıgı spk yutacak mı ? spk derse ki zaten bir davan var .davadan sonra bakalım der mi ? bana göre der .spk hiç bir şekilde bu geçemek briko da geçmemişti hatırlayanlarınız vardır .ya fakliyete geçecek yada davayı si si bekleycek .

2.  Alıntı Originally Posted by Serkanyavuz Yazıyı Oku
    Yusuf Bey; ben sizin yaptığınıza saygı duyuyorum. Haklısınız zaten. Biz de aynı yola girdik. Farklı bir dava veya dava zinciri olacak ama farklı. Yoklama olduğunu nereden çıkardınız. Ayırdığımız bütçeyi daha ilk günden karşılamış oldu talepler. Çarşamba ya da perşembe günü de takasları ve virmanları yapacağız. Bu işi de sessiz sedasız yaptığımız belli. Bahsi geçen şirketle zerre kadar muhabettimiz yok. Karakterleri çöp olmuş bu yalancı ve tescilli dolandırıcılarla da işimiz de olmaz. Dava açanları destekliyoruz. İnşallah söke söke istediğinizi alırsınız. Kalanların da belki önleri açılır. Hatta şu anda boşta olanlar sizin davaya müdahil olursa çıkarlarına olacaktır.

Dava süresine gelince orada aynı fikirde değiliz maalesef. Malum; ülkemizdeki adalet pek de hızlı ve doğru işlemiyor. İşleseydi bu durumda olmaz ve bunları konuşmazdık. Borsadaki yalancı patronların ilki bu değil, son da olmayacak. Bir sürü hırsız var. Galip; müebbet yedi kaçtı. Hala hissede oyun oynayıp ceza alıyor. Yahu adam nasıl oynuyor. Yani bir senelik bir iş olmaz. Henüz esasa dahi girilmedi. Bu yamyamların mahkemeyi türlü yollarla nasıl oyalacağını da bilmeniz gerekir. Hazırlıklı olmanızda ve bu süreci gereksiz yere uzatmamaları konusunda uyanık olmanızda fayda var. Şu anda gönüllü çağtı olayında nasıl süründürdükleri bence açık.

Sizden tek ricam şudur... Sizinle beraber hareket etmeyenlere kötü davranmayın ve kötü söz söylemeyin. Aynı durumdayız. Düşmanımız bir. Boşuna bizimle uğraşmayın. enerjinizi şeytana saklayın.

Herkesin hakkında hayırlısı olması dileğiyle...
    bizle kimse hareket etmek zorunda degil .bizim bir davamız var sonuna kadar burdayız .bakalım piyasadan kim ne lot çekecek ben 200 bin aldım ama fiat aramızda kimini bedava kimini para ile .para bulıursam 2 den de alırım 3 dende .

3.  Alıntı Originally Posted by Serkanyavuz Yazıyı Oku
    Yusuf Bey; ben sizin yaptığınıza saygı duyuyorum. Haklısınız zaten. Biz de aynı yola girdik. Farklı bir dava veya dava zinciri olacak ama farklı. Yoklama olduğunu nereden çıkardınız. Ayırdığımız bütçeyi daha ilk günden karşılamış oldu talepler. Çarşamba ya da perşembe günü de takasları ve virmanları yapacağız. Bu işi de sessiz sedasız yaptığımız belli. Bahsi geçen şirketle zerre kadar muhabettimiz yok. Karakterleri çöp olmuş bu yalancı ve tescilli dolandırıcılarla da işimiz de olmaz. Dava açanları destekliyoruz. İnşallah söke söke istediğinizi alırsınız. Kalanların da belki önleri açılır. Hatta şu anda boşta olanlar sizin davaya müdahil olursa çıkarlarına olacaktır.

Dava süresine gelince orada aynı fikirde değiliz maalesef. Malum; ülkemizdeki adalet pek de hızlı ve doğru işlemiyor. İşleseydi bu durumda olmaz ve bunları konuşmazdık. Borsadaki yalancı patronların ilki bu değil, son da olmayacak. Bir sürü hırsız var. Galip; müebbet yedi kaçtı. Hala hissede oyun oynayıp ceza alıyor. Yahu adam nasıl oynuyor. Yani bir senelik bir iş olmaz. Henüz esasa dahi girilmedi. Bu yamyamların mahkemeyi türlü yollarla nasıl oyalacağını da bilmeniz gerekir. Hazırlıklı olmanızda ve bu süreci gereksiz yere uzatmamaları konusunda uyanık olmanızda fayda var. Şu anda gönüllü çağtı olayında nasıl süründürdükleri bence açık.

Sizden tek ricam şudur... Sizinle beraber hareket etmeyenlere kötü davranmayın ve kötü söz söylemeyin. Aynı durumdayız. Düşmanımız bir. Boşuna bizimle uğraşmayın. enerjinizi şeytana saklayın.

Herkesin hakkında hayırlısı olması dileğiyle...
    burda korku pomapası vermeye kalkma git galibe anlat .kotdan gitmiş şirket .bana bunumu savunuyornuz kime korku vererek hissse alımı yapmaya çalışıyorsun anlatdıların tamamem korku pompası şirketden degilsen burda korku yaratmazsın .son yazdıgın açık açık ne anlatmaya çalıştın belli cümleler kendini net ifade etmiş .

4. hiç bir bok olmayacak si si 1 yıl içinde ya mahkeme ya rıdvan diz çökecek .ben ne dedimse çıktı .
    uzak yerde degiliz burdayız .rıdvanın hiç bir planı spk onay vermez .dava bitmesini herkes bekleycek .insafa gelip belki kurtarmak için yüksek bedel verirse onuda anele kasadan veremez 91 kuruşu veremedi onu hiç veremez cebimden alıyorum dese idi spk eyvallah derdi ve spk 3 tl altında bir çagrı kabul etmez .görünen köy klavuz istemez .anele gönüllü çagrısı hikaye .anele tek başına kendinin degil bunu kurul yapıp oylamaya sundumu hayır .yüzde 95 oy alması lazım bu çagrı yapması için çocuk oyuncagı degil .

5. kemal akkaya ve eşi 1.5 davayı giydirdi .ama vertu bir bok yapmadı .demekki el altından anlaştı

6. icradan satlıga çıksa anel plaza ölüsü 500 milyon vercekler var,

7. anel 4 de patlar dedigimize tam 1 yıl oldu .davayı açtık lastik gümledi .anele yapıdan başka neyi var merak ediyorum 110 milyonlot ama bizim 50 milyon karşılıgı 47 pay ve 33 marka kaş göz arasında bunu çalmaya kalkan bir patron iş adamı .mevzuta uygun hırsızlık .ama hepsi geri tepdi.şimdi tecavüz yapamdan gönüllü dikecek ...söküpleri .

Arkadaşlar bakalım daha olacak bir şey yok ancak şirket faliyete geçmekten neden bu kadar korkuyor.sirket aptalca savunmaları neden yapıyor.neymis faliyete gecersem şirketin değeri artar ortaklarin hisse değeri artar.bu nasıl bir malca savunma yahu basiretli bir yönetici böle malca bir savunma yaparmi.bu savunma fesih nedeni deilmidir.diyorki savunmada şirketi faliyetsiz gibi gösterip faliyete zorlanıyor.peki SPK şirketi faliyetsizlikten atmadimi kottan .spk yalanmi soluyor .faliyet varmı.neymis haksız kazanç olacakmış peki farzedelim ben 35 kuruştan 50 bin lot hisse aldım .farzedelim bir hisse ederi 7 TL ama ben borsada çok uygun fiyata 35 kuruşa aldım .peki bu hissemi sen 50 kuruşa benden almaya hakkin varmı.neden sen yiyecen bu hak benim hakkım neden sen 7 TL lik hisseyi benden 50 kuruşa alacan buna hakkın varmı .kardeşim hissenin ederi 7 TL ise ben bunu 35 kuruşa aldı İsem bu benim hakkım satan satmasaydi hakkını .o zaman borsaya sok orada degerlensin neyse fiyatı orada satalım burada kot disinda ucuza alma hakkın yokk.zarardayim demem ama hissenin ederi değeri neyse bu benim hakkım olur.yaptiklari savunma tamamen boş kanuna aykırı malca.burada her hissedar ne kadar hissesi var ise şirketteki mallara hissesi oranında ortaktır bu hakkı rıdvanın değil kimsenin ucuza alma hakkı yoktur.ha anlaşılmaz ise mallar satılır hissedarlara hakkı verilir.bu aradaki kazanç ridvana yada ailesine ait değil.yapilan savunma boş ve fesih nedeni ilk mahkemede yada ikincisinde fesih çıkacağını düşünüyorum .madem kanuni yoldan gidiyorlar madem kimsenin hakkını yemiyorlar madem binanin ederi 200 milyon neden fesihten tasviyeden korkuyon.birak satilsiin mallar herkes hakkını alsın.bunlar bir halt yiyemez bir hisseye 7 TL olan hakkını veremez ler ne olacak boşu boşuna kayıp zaman geçtikçe daha çok değerlenen bir alanda akıllı plaza .inşaat halinde en plaza M2 si 30 bin TL binaların çıkaracağı 200/300 milyon değer SPK dan gecermi.cimer bimer bu olaya giden şikayetlere müsade edermi.ac tavuk kendini darı ambarında sanarmis.5 TL den aşağı bir çağrı SPK dan cimerden bimerden geçmez.degrrleme konusunda TSKB ve celikeller bakın büyük bir ceza yemesin.700 milyonluk bina 200 milyon olurmu.herkes salak celikellermi uyanık her hissedar buraya ortak 10 kuruş ta olsa maliyeti.ne yani hissedar hakkını almicak ta Rıdvan efendiye ben yemedim sen ye mi diyecek.4 yıldır bu hissedeyim bunların gittiği yol sadece oyalama boş muhabbet .eninde sonunda hak yerini bulacak.

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

Sayfa 226/309 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •