Sayfa 226/996 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Yarın saat 14 de ppk toplantısından 15-30 dk. sonra döviz alınır mı ? Yoksa akşamı beklemek daha mı doğru ?

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun ama 65 yaş üstünü gönüllü kabul etmiyorlar.
    Zaten aşı çıksın tartışma başlayacak diyelim ki x ülkesi aşı şartı getirdi. Hemen ihracatçılar diyecek ki bize öncelik verilsin. Yök zaten talep etmiş. Bana kalırsa 65 yaş üstü ve kritik hastalar dışında önce sağlık çalışanları, devamında polis, market, banka, kargo çalışanları şeklinde gitmesi gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    oda ayrı garabet 65 yaş üstüne gönüllü almıyorlar ama 65 yaş üstüne ve kronik hastalığı olanlara öncelikli aşı vuracakalr
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Okuyunca içimizin açılacağı bir tane haber yok mu yav. Neresinden tutsak ayrı bir sinir ayrı bir stres.

Yoksa biz mi hep moral bozan şeyler paylaşıyoruz diyorum , yok nereye baksam ayrı bir bozukluk .

Salon beyefendiliğinden, sekronize tek erkekler küfür etme birinciliğine emin adımlarla ilerliyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Prof. Dr. Orhan Kural koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Prof. Dr. Orhan Kural, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 70 yaşında yaşamını yitirdi.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/prof...itirdi-1800744
    Hocanın vasiyetini okudum , böyle güzel insanlar varmış demekki. Ama ne yazıkki sayılı bu insanlar.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    oda ayrı garabet 65 yaş üstüne gönüllü almıyorlar ama 65 yaş üstüne ve kronik hastalığı olanlara öncelikli aşı vuracakalr
    2 hafta sonra yapılacak aşının neden testi olur anlamadım. Testin tamamlanması gerekmiyor mudu ? Herhalde başka aşı diyorum.

O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Yarın saat 14 de ppk toplantısından 15-30 dk. sonra döviz alınır mı ? Yoksa akşamı beklemek daha mı doğru ?
    Neden akşamı bekleyeceksin ?

Ben hemen akabinde alacağım

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Neden akşamı bekleyeceksin ?

Ben hemen akabinde alacağım
    Kovaya elinizi soktunuz veya çıkardınız. İlk anda ya su taşar, ya da boşluk oluşur. Bu nihai durum değildir. Yavaş yavaş su seviyesini bulur. Bu nedenle bekleyip işlem yapmak uzun vade için daha rasyoneldir.

O egeli ben değilim

8. 7 aydır elimde olan hisse 2 gün tavan yaptı millet sinek gibi doluştu.Beklenti nedir diyor almanya, fransada, ingilterede yatırım yapıp kira geliri sağlayacakmış 3-5 seneye çok iyi yere gelir diyorsun.Adamın cevabı o zamana dünyada insan kalmaz oluyor. Ben portföyümü 20 ye katlarken bir hissede 65 ay durdum mesela. Türk yatırımcısının şimdi yatırayım yarın 10 tavan olsun gelecek ay zengin olayım bakış açısı müthiş bu piyasada.

Sayfa 226/996 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •