Sayfa 227/1049 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by yenler83 Yazıyı Oku
    Battik ������
    Sn.yenler83
    Şahsi düşüncem çom iyi bir alım fırsatıdır.
    Maliyet düşürmek için ben bir miktar alım yapacağım.
    Şayet Btc 10 Bin sınırının altına gelirse bir miktar daha..

Zarar eden oyuncular inanılmaz zararlarla panik satış halindeler.
    Bu birilerinin cebini iyi dolduruyor.

Fiyatlar yeniden uçuşa geçecek gerek BTC'de gerek alt coinlerde..
    Bir süre daha silkeleme bezdirme devam edecek gibi duruyor.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir nihai kararı izleyip yorumlayp siz vereceksiniz.

2. Düşüşün en önemli nedeni G.Kore olarak görünüyor. Adalet bakanı "kripto borsalarını kapatacağız, bununla ilgili yasa hazırlıyoruz" diye açıklama yapıyor. Bugün ise Maliye bakanı "bu tarz bir yasayı desteklemiyoruz" açıklaması yapıyor. Hatta adalet bakanının görevden alınmasını istemişler. Ucuzdan mal toplamak için güzel bir dümen. https://www.zerohedge.com/news/2018-...cy-trading-ban

3. secbul hocam enfarktus hocam..çok kısa bir sorum olacak..İcO lar talep topluyor önden kendi çapımda beğendiğim bir projeDEN (modültrade MTRC ) alım yapacağım.talep toplama bittikten sonra ne zaman piyasalarda işlem görür..whitpaper ında rastlayamadım..bu konuda bilginiz var mı ?? zahmet olmaza bu İCO için görüşünüzüde alabilirmiyim..şimdiden teşekkür ederim..

4. Benim favorim ARN nebliodaki hareketleri yapacagini dusunuyorum bence 1 e 10 potansiyel var en az....

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Komodo
    Daha az tanınan şifre döviz kuru para birimine dalarsak, Ripple çevresinde daireler çalıştırma şansı yakalarsak, şu anda 1 milyar dolar piyasa değeri ile sanal para (KMD) olan Komodo'ya geliriz. Tartışılan diğer dijital para birimleri gibi burada da hikayenin tamamı blok zincirle ilgili ve paketten farklılık göstermektedir.

Komodo, kimi şifreli para birimlerinde yeni bir hareketin parçasıdır ve bazıları bit eşi benzeri sikkelerden bir evrim çağırır . Gizlilik paraları, her zaman mevcut değildir, gizli anlıklık ve gizlilik kriptocurrency işlemlerini alır ve bir gönderen ve para alıcısı yanı sıra işlem miktarı karmaşıklaştırmak için bütün bir demet krank.

Bu ilginç değilse, burada Komodo'nun kriptokrasi yatırımcıları için radarda olması gereken diğer iki çerez var. Birincisi, Komodo kendisini 32 diğer kararlı Komodo para birimine açılan kapısı olarak tanımlıyor. Gerçekte, teatide fiat ve dijital para birimleri arasında kesintisiz dönüşümlere izin verecek 32 bağımsız, fiatla sabitlenmiş kripto para birimi kurmayı planlıyor.

Komodo'nun diğer gerçekten benzersiz yönü, bitcoin'in çalışma kanıtı doğrulama protokollerine kendi geceli çalışma kanıtı (dPoW) olarak adlandırdığı kendi ince ayarını koyması. DPoW ile, protokoller blokaj zincirindeki blokları tasdikleyerek değişmezliği (örneğin, veri veya blokların değiştirilememesi) ve başka bir güvenlik katmanı eklenmesini sağlar. Özünde, Komodo işlem verilerini değiştirmek için, bir sibercinin önce bitcoin'in blok zincirini değiştirmesi gerekebilir; bu mümkün değildir.

Birçok şifreli para birimi yatırımcısı için görünür olmayabilir, ancak Komodo Ripple'in tozunu yemesine izin verebilir.

Sean Williams bahsedilen hisse senetlerinin hiçbirinde pozisyonu bulunmuyor. Motley Fool, Accenture ve T-Mobile US ürünlerini önerir. Motley Fool'un bir açıklama politikası var .

6. komodo nun rippelin tozunu attıracağı öngörülüyor...vay anasını..))

7.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    Benim favorim ARN nebliodaki hareketleri yapacagini dusunuyorum bence 1 e 10 potansiyel var en az....

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    komodoya gel...))

Sayfa 227/1049 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •