Sayfa 227/689 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. M.Ö. efsane olsa elindekileri boşaltması gerekirdi. 2 milyona yakın hisseyi satmalıydı. Ama o kadar satış olmadı diye biliyorum. Zaten o kadar hisseyi satışa sunsaydı hisse 99'u falan görmezdi. Ben hala onda olduğunu düşünüyorum. EĞer isterse de yönetimi alabilir. Çünkü bütün küçük yatırımcılar arkasından gider. Herkes Cenk'i görse ağız burun dalacak durumda. Onu devirecek, hesap soracak bir adam sonuna kadar desteklenir.

Tabana izin vermiyor.. karşılayan var... silcem şimdi panik Yok

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Şansa bak arkadaş

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

4. Hayırlısı bakalım. Döndü yine yukarı. İnşallah 1'e kadar tırmanışını sürdürür.

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Hayırlısı bakalım. Döndü yine yukarı. İnşallah 1'e kadar tırmanışını sürdürür.
    İnşallah...Şu anda 47'de eşleşiyor 22 bin lotla.. 30 bin satışta bekliyor

Galiba birilerini kizdirdik...Yalandan da olsa alın size tavan fiyat...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Amca coştu

Rakamı küçültüyor

Sayfa 227/689 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •