Sayfa 227/278 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Satılacak tek bir yer olsa beklenti satın alınırdı simdi hangi ne zaman satılacak belki biri satılacak bir tavan. Sonra iki taban olacak bekle bir sonra ki satış haberini ayrıca degerli para babalarımız bu beklentiyi haberi bilmiyorlar mı ki hisse fiyatlamıyor hayırlısı olsun

2. Halka arzda alan insanda hiçbir suç olmaz. Korunması gereken saygı duyulması gereken insanlardır. Piyasada geçmişi olmayan bir hissede insanlar bilançoya, şirketin gelecek potansiyeline bakarlar. Ben cahil bir insanım hiç bir şeye bakmadım, Tesadüfen bunları gördüm pay değerimiz 3.61 dediler gerçekten çok ucuzuz dediler, aldım. Ama şimdi herkes bu hisseyi aldığım için beni suçlar, bu 3.61 diyenlerin yakasına kimse yapışmaz.

3. 3.61 fiyatı biz söylemiyoruz Meksa yatırım fiyat tespit raporu hazırladı, 19 aracı kurum bunu onayladı diyorlar. Meksa şirketi borçsuz gibi hesaplıyor fiyatı buluyor aracı kurumlara gönderiyor, aracı kurumlarda dört işlemi kontrol ediyor sonuç doğru diyor. Yatırımcıyı koruyan herhangi bir mekanizma olmadığı için itiraz eden olmuyor.

4. İzocam da son 10 yılın en dip fiyatında kottan çıkmak için başvuruda bulundu başvurusu kabul edildi. Halka arz olsaydı 50 tl den olurdu çıkış fiyatı 20.12.
    Lanet olsun bu düzene gülüp geçiyorum artık.

5. hisseyi götürecek büyük olmazsa ancak böyle günlükçülerin açıkçıları oyuncağı olur.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6. Patron cimrisi speklere komisyon ödemek istemiyor. Bu şirket tek bir adamın şirketi, patron hissesi. Speklerin yüksek komisyon talebini reddetmesini mantıklı karşılarım, ama artık hisseye el atması lazım. Şirkete alınan yatırım ilişkisi uzmanının bu hissenin tahta yapıcısı olacağını düşünüyorum.
    Şahsi fikrimdir yatırım tavsiyesi değildir.

7. şimdilik bir halt olacağı yok..ytd

8. Gömmeli teras, kapanışa doğru ne yapar acaba başladığı yere geri gelirmi. Meksa global, gedik, deniz defolun gidin bu hisseden.

Sayfa 227/278 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •