Sayfa 227/383 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 3063 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Temmuz ayında gördüğü dibi bir daha görmez demiştim kağıt 20 lerde iken...Çok başarılı bir grafik analisti olduğumu yaşayarak tecrübe ettim...

O değil, o tarihte 3 milyar TL'yi faize yatıran biri en kötü %50 aldı...Banka borçlarımızı (o para ama emanet ama değil sonuçta finansal borçlar kapandı) kapatanlar ne kazanacak da bu kazancın üstüne çıkacaklar merak içerisindeyim. Ben neyi görmüyorum acaba ?..
    Maç bittikten sonra yorum yapmak kolay olsada şöyle diyeyim.
    Hissede en büyük beklenti bedelsiz idi,,,bunu %4000 gibi bir primle fiyatladı,,,bu kadar primi yaptıran fonların hisseyi dağıtmak için uzun bir süreye ihtiyacı olur,,,temmuz-aralık boyunca bunu gerçekleştirdiler.
    Şimdi hissede pozisyon almak isteyen yeni fonlar,yeni beklentiye ihtiyaç duyuyor,,,,bu haberleri şirket bulmak zorunda.
    Ya yeni iş kolları olacak,ya birleşme,ya satış vs.
    15-20 aralığından ancak bu şekilde kopabilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Hocam, yalnız değilsiniz. Onu hepimiz merak ediyoruz. Para kazanmaları için kuyuları işletmeye aldık, günlük 10.000, 20.000 varil petrol üretiyoruz gibi ütopik bir haber gelmesi lazım 2024 içinde. Tahmin etmek imkansız. Bekleyip göreceğiz...

Ben petrol ile ilgili haberleri oilprice.com sitesinden takip ediyorum. Son üç beş yıldaki makalelerde hep vurgulanan şey Amerikan ambargosu yüzünden ortaya çıkan ekonomik krizde para olmadığı için kuyulara gerekli yatırım yapılamadığı, bu yüzden binlerce kuyunun atıl kaldığı olmuştur. Bunlar bu kuyuları işletmeye alırlarsa o zaman yatırdıkları paranın karşılığını alırlar. Yoksa bu faiz ortamında paralarını çöpe atmışlar gibi görünüyor. Bir bildikleri vardır inşallah diyorum...

Her şeyin hayırlısı...

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Temmuz ayında gördüğü dibi bir daha görmez demiştim kağıt 20 lerde iken...Çok başarılı bir grafik analisti olduğumu yaşayarak tecrübe ettim...

O değil, o tarihte 3 milyar TL'yi faize yatıran biri en kötü %50 aldı...Banka borçlarımızı (o para ama emanet ama değil sonuçta finansal borçlar kapandı) kapatanlar ne kazanacak da bu kazancın üstüne çıkacaklar merak içerisindeyim. Ben neyi görmüyorum acaba ?..
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Şimdi inşallah çıkıp da "banka borçlarının kapandığını nerden biliyorsun" demez...Dediği an terk ederim bu başlığı...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Temmuz hasadını yapamadık,başaklar tarlada kaldı...neyse grafikler prensi imdadımıza yetişti.

17.00 dedi 17.02 demedi.. yine de yeni yıla malsız çulsuz giriyorum..

yön bulmak için 17.12 17.26 aralığının dışına çıkması gerekebilir..

yeni yılın herkese sağlık,huzur ve cantenin,bol para getirmesini dilerim..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Ben gene de tebrik ederim. 16.30 Lira iken 17.02 Lira telaffuz etmek ve hissenin 17 Lira görmesi takdire şayan...

Neşeli, mutlu yıllar size de...

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    17.00 dedi 17.02 demedi.. yine de yeni yıla malsız çulsuz giriyorum..

yön bulmak için 17.12 17.26 aralığının dışına çıkması gerekebilir..

yeni yılın herkese sağlık,huzur ve cantenin,bol para getirmesini dilerim..

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    takdire şayan...
    ilginize teşekkür ederim.. aslında takdire şayan olan, siz uzuncuların sabrı.. keşke sizler kadar sabırlı olabilsem..
    kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Tekkeyi bekleyen çorbayı içer diyelim...

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ilginize teşekkür ederim.. aslında takdire şayan olan, siz uzuncuların sabrı.. keşke sizler kadar sabırlı olabilsem..
    kazancınız bol ve daim olsun..

Sayfa 227/383 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •