Sayfa 227/963 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Çünkü iki hissenin geçminde bu durum sürekli tekrarlamış..aradaki en fazla oluşan farkta belli aranın tekrar kapanıp tekrar açılacağıda..geçmiş kayıtlı hareketlerinden başka nasıl bi belgeye ihtiyacınız olabilir?
    İpeke kozaanın büyük hissesine sahip..böyle bir durumda iki hisseyi birbirinden bağımsız düşünme şansınız maalesef yok..birtek belgesiz yorum yapmamalı ifadenize katılıyorum maalesef..
    Geçmiş hareketleri öyle olmuş olabilir ama şimdi ki konjonktür önemli belki madenler daha değerli olmuştur koza daha da karlıdır belki ya da bilmediğimiz bi şey vardır koza ipeke göre daha değerlidir bilmiyoruz. Ki gerçekten de fiyat farkı 2 tl olmalı diye tespit yapanlar da var. Yani ipeke kapanacak ben ipek alayım diyip ipek yükselmeyince üzülenler olabilir o yüzden dedim. Hayırlı sabahlar.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Sadece sırasını bekliyor. Keşke sende benim gibi yapsaydın, hem kozaa hem İpek alıp yükseleni sat diğerine geç. Böyle yaparak zararı kapadım bundan sonra da 2si de yükselse kar yazacağım. Sağlıkla kalın.
    Bir kaç defa ipeke, Kozaa'yı geçince dedim ki Kozaa'ya geçeyim fakat bir türlü elim tuşa varmadı. Aynı farkı İpeke atar diye bekledim de bekledim. Dediğin gibi yapsaydım çok iyi olurdu. Laz inadı işte bekliyoruz. Sende sağlıcakla kal. Teşekkürler.

Eğer Trabzon lu isen hocam üzgünüm ama Trabzon da laz bulunmamakta Artvin ve Rize bazı ilçelerinden veya Batum dan göçmen geldiysen olabilir ancak..
    ben Batum/Artvin Borçka kökenliyim..şuan köyüm Kandıra Beylerbeyi'nde .. gerçek lazca konuşulur..orjinalim yani

Alıntı Originally Posted by adoli61 Yazıyı Oku
    Bir kaç defa ipeke, Kozaa'yı geçince dedim ki Kozaa'ya geçeyim fakat bir türlü elim tuşa varmadı. Aynı farkı İpeke atar diye bekledim de bekledim. Dediğin gibi yapsaydım çok iyi olurdu. Laz inadı işte bekliyoruz. Sende sağlıcakla kal. Teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Çünkü iki hissenin geçminde bu durum sürekli tekrarlamış..aradaki en fazla oluşan farkta belli aranın tekrar kapanıp tekrar açılacağıda..geçmiş kayıtlı hareketlerinden başka nasıl bi belgeye ihtiyacınız olabilir?
    İpeke kozaanın büyük hissesine sahip..böyle bir durumda iki hisseyi birbirinden bağımsız düşünme şansınız maalesef yok..birtek belgesiz yorum yapmamalı ifadenize katılıyorum maalzesef..
    Sayın Uçanlaz hakikaten Laz olduğun belli, hisselerin eski hareketleri ne zamandan beri BELGE oldu. Sağlıkla kalın.

5. Kır şu 5.29'u

6. Bende artvinliyim denetmen engin bey yorumlarinizi cok begeniyorum takip ediyorum,, sanirim sizden biraz etkilenip koza 7 iken ve ipeke 5 iken kozamin yarisi ile ipekeye gectim.. biraz erken oldu sanirim gecis biraz pismanlik yasamaktayim:/ Hayirlisi artik diyelim

Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Sayın Uçanlaz hakikaten Laz olduğun belli, hisselerin eski hareketleri ne zamandan beri BELGE oldu. Sağlıkla kalın.
    Grup hisselerinde herzaman !!!

Alıntı Originally Posted by Cac ay Yazıyı Oku
    Bende artvinliyim denetmen engin bey yorumlarinizi cok begeniyorum takip ediyorum,, sanirim sizden biraz etkilenip koza 7 iken ve ipeke 5 iken kozamin yarisi ile ipekeye gectim.. biraz erken oldu sanirim gecis biraz pismanlik yasamaktayim:/ Hayirlisi artik diyelim
    Hemşo şöyle bak olaya..
    İpeke takas dağınık olsada kozaa gittimi i o da gidiyor..ara açılıyormuş gözüksede aslında öyle değil..artış yüzdesi aynı..fiyatı daha küçük olduğu için öyle gözüküyor görselde..

Eninde sonunda ipeke arayı kapayacaktır..ben yarı yarıyayım..hiç sorun yok..

8. 5.39 182K
    5.40 260K

Ve buralar zurnanın zırt dediği yerler.Derinlik için derinlik cafeye bakabilirsiniz.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 227/963 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •