Sayfa 228/310 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Küçük yatırımcının spk ve cimere şikayet edeceklerini düşünüyorum.GEÇEN SENENİN temettü verilmemesi ve ardından bedelli açıklaması sonrası sürecin sancılı bir şekilde süreceğini düşünüyorum.

Ama bedelli onaylanırsa orta vadede şirketin hissesinde olumlu bir seyir izlenebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by trakyalı22 Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcının spk ve cimere şikayet edeceklerini düşünüyorum.GEÇEN SENENİN temettü verilmemesi ve ardından bedelli açıklaması sonrası sürecin sancılı bir şekilde süreceğini düşünüyorum.

Ama bedelli onaylanırsa orta vadede şirketin hissesinde olumlu bir seyir izlenebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bedelli açıklamalarında; genelde hisse fiyatı düşer ve bayağı bi süre değeri düşük kalır...
    Uzun süre de toparlanmaz YTD

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Mahkemelerin düşmesi ile kasaya giren 150 milyon civarı artı arsa satışı ile gelen 100 milyonu iç ettiler üstüne birde bedelli resmen totoya ot tıkıyorlar. %5+ beklentim latife idi dip olacak diye korktum biraz zararla vedalaştım. Nerdeyse bedelli ile 600 milyon para girmiş olacak yeniden holding kurulacak gibi. Kur riski yüksek bundan dolayı olabilir 33 milyon dolar eksiği var bundan dolayı da olurmu o zaman dövizle yatırımı vsr bunun ama her ne olursa olsun kötü oldu yıllardır bekleyen mahkeme ile uğraşan kişileri satmaya zorlayıp holdingin tek sahibi olmak da bir plan da olsbilir. Spk dan onay gelir arka bahçe orası

4. aslında bu bedelli çok kötü degil sonuçta 1 tl den yeni lot verecekler...ama tabii bedelsiz dururken bedelli yapması ilk etapta satış getirecektir biraz zaman sonra hisse yükselecegini düşünüyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    aslında bu bedelli çok kötü degil sonuçta 1 tl den yeni lot verecekler...ama tabii bedelsiz dururken bedelli yapması ilk etapta satış getirecektir biraz zaman sonra hisse yükselecegini düşünüyorum...
    Benim aklıma gelen küçük yatırımcılar var onlar çoğunluk sattirip şirketi ele geçirmek çoğunluğu yabancının maliyeti 1,80-2,40 eğer burdsn dip yaptırmıyorsa çok iyi

6.  Alıntı Originally Posted by trakyalı22 Yazıyı Oku
    Hesaplamlarıda yapalım;
    rüçhan hakkı tanınmış ve 1.00 tl. Olarak açıklanmış.sermaye artırrım oranıda % 100 olarak bildirmiş.
    Diyelim 10.000 lotumuz var.
    Aracı kurum hesabına 10000 lira yatırmamız gerekli müşteri temsilcimizede bu konuda bilgi verirsek iyi olur.
    Bedelli sonunda 20000 lotumuz olur.
    Hissenin ortalaması hesaplanarak hisse bölünür.
    Diyelim ortalama 4.30 hisse bedelli sonrası ilk günde 2.65 le açılır.
    Bizim lotumuzda 20000 di
    yani karşılığı 53000 olur.
    Hatam varsa forumdaki arkadaşlar lütfen düzeltsın.
    Umarım yardımcı olmuşumdur....
    bera ve başka hisseler için bedelli hesaplamasını çok güzel açıkladınız emeğinize sağlık sayın üstadım...selamlar bol kazançlar olsun....

7. Bu konuda cimere yazmak iyi fikir çünkü bu hissenin özellikle eski hissedarları ak parti tabanıni oluşturur. Sayın cumhurbaşkanımız bu konuda hassas izin vermez

8. Sayın cumhurbaşkanımız bu konuda bilgiye sahip. Bunların mahkeme işini çözdük. 175 milyon mahkeme teminatı boşa çıktı arsa sattı bu kadar parsyi göz ardı Edip bir de bedelli sermaye artırımı çok edepsizce bir davranış diyebilir. Bu konuda ne kadar cimere şikayet o kadsr çabuk ret olur cumhurbaşkanimin bu konular da çok hassas

Sayfa 228/310 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •