Sayfa 228/428 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1. GAlip bu kagitta mi yoksa bosaltti mi arkadaslar

2. Vakfn 3.50 yken dıkkat edın ky gıırmesın ele verırler dedııgmde ne kufurler yedım...bana kufredenler bır ozur bıle demedı.Hakkım haram olsun.Onlar yuzunden zarar eden KY'nin (Yok yasak kalkacak yok bedelsız yok bılmem ne yok dibi 3.3 aşağısı yok diyerek) vebaline ben karışamam...Ama net belli olan oyunu ortaya koydugum ıcın hakaret eden kufredenler yatacak yerınız yok...

3. Polemik yaratma birader, kimse keyfiyle zarar etmez, kimsede kimseye küfretmedi, bugün olsa bugünde aynı cevabı alırsın. Ağlama ve İşeme duvarına çevirdin burayı. Özür dileme falan ne ayaksın..Bizde zarardayız bilerek mi kardan zarara geçtik? Kimse müneccim değil, ne işe yarar bu sayfa tahmin ve görüş açıklamak dışında? Bu küçük yatırımcı muhabbetininde b...nu çıkardın. Herkes kazanma derdinde burda, ky yı düşünüyorum deme kimse salak değil, Allah herkese kazanç nasib etsin.

4. İlk cevabi veren pazarlamacidir demistim... Sahi o gunler neler yaziyordun? Yazik sana. 3 kurus icin ky yi yaktiniz

5. Elimdeal var bu yuzden pazarlayim da ciksin dsrdinde olanlar parmk kaldırsın... Sahi 3.40 ta ne yazmistin ???

6. Birader burda açık açık millete laf atıyorsun. Cevap hakkı doğuruyorsun. IQ problemin var. Bende büyük zarardayım zaten canım sıkkın. Boş muhabbet yapma. Herkes istediğini yazar, pazarlamacıları herkes görüyor, saçma sapan yazıp durma. O kadar biliyorsun kaç aydır burda ne işin var.

7. Ulen adamlar yüzde 25 bedelsiz verecekler. Akbabalar yüzde 35 hisseyi düşürüp p. ç ettiler. Daha satmam artık inatda bir muradtır

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 228/428 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •