Sayfa 229/360 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 2873 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Burce verdiğini geri almaya başladı.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Burce verdiğini geri almaya başladı.

İlginç bir durum var ben açıkcası gün sonu nasıl olacak merak ediyorum, bunca mal bu kadar kısa süreli bir hareket için mi oraya gitti aklım almıyor, hepimiz için iyi bir kapanış yapması dileğiyle
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    İlginç bir durum var ben açıkcası gün sonu nasıl olacak merak ediyorum, bunca mal bu kadar kısa süreli bir hareket için mi oraya gitti aklım almıyor, hepimiz için iyi bir kapanış yapması dileğiyle
    Bende aynısını düşünüyorum Lütfü bey... 8 sene önce ki gibi hareket etmeye başladı sanki.

***BURCE*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***BURCE*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler BURCE

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Murat Aydın tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/709652

BIST

(27/09/2018 - 17:21:49)

5. Seans kapandı ilginç dediğin durum şu; elimde iki farklı mobil uygulama var paralı olanlardan, MatriksMobile ve idealcep son 2 gündür takaslar eşleşmiyor ekran görüntülerini aşağıya ekliyorum, belkide bunlarda hata var bilemiyorum...

Eşleşmeyen miktar ; 244.112 adet

operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Bende aynısını düşünüyorum Lütfü bey... 8 sene önce ki gibi hareket etmeye başladı sanki.

Üstadım bu Murat Aydın kim acaba bilginiz var mı?

Eğer bu adam tüm malı tek kurumdan alıp satıyorsa bitti gitti, invest 2 günde aldığı malı 2 günde çıktı, ama bu mal karşılıklı işlem olmadan alınıp satılabilecek bir miktar değil, acayip bir dümen var gibi geliyor bana...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Üstadım bu Murat Aydın kim acaba bilginiz var mı?

Eğer bu adam tüm malı tek kurumdan alıp satıyorsa bitti gitti, invest 2 günde aldığı malı 2 günde çıktı, ama bu mal karşılıklı işlem olmadan alınıp satılabilecek bir miktar değil, acayip bir dümen var gibi geliyor bana...
    Bir dümen olduğu belli Lütfü bey, bende bir duyum alamadım... Murat Aydın ismini burada duydum... Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

uyanıklar 25 Eylül'ü bu akşama doğru göndermişler de önemli olan bugün ne kadar sattılar ?

25.09.2018 - 25.09.2018 tarihleri arasında BURÇELIK BURSA ÇELIK DÖKÜM SANAYII A.S. payları ile
    ilgili olarak 3,39 - 4,18 TL fiyat aralıgından 4.425.492 adet alıs islemi ve 4.095.846 adet satıs islemi
    Tarafımca gerçeklestirilmistir. Bu islemle birlikte BURÇELIK BURSA ÇELIK DÖKÜM SANAYII A.S.
    sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 24.09.2018 tarihi itibariyle %11,41 sınırına
    ulasmıstır/asmıstır/altına düsmüstür. Islemin detaylarına iliskin bilgiler asagıdaki tabloda verilmektedir

Sayfa 229/360 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •