Onemli Gunler Banner
Sayfa 229/654 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Kekoyu tanımam bilmem fakat konuyu takip ediyorum yani bu kağıt benimde takip ettiğim beğendiğim bir hisse
    Keko bu senedin fiyatı 3 -4 arası bir fiyatta iken görmeye başladım burada ve öyle mal pazarladığını filan görmedim keşke pazarlamış olsaydı hep arkasından baktık ..keko çok iyi temel analiz yaptı adama hakaret edip durmayın.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ciğerci biz bu hissede fiyat 3,70-4,00 aralığından 7,52 zirvesine kadar sürekli bulunmuş biriyiz...senin gibi 3,90 dan satıp sonradan da arkasından bakmadık...veya sürekli hisseyi kötüleyip aşağı insin de tekrardan alalım amacında bulunmadık...bizi tanıyan zaten tanıyor...tanıyanların da bizi pazarlamacı olarak görmesi mümkün değildir...

ayrıca ettiğin beduaları moderatör arkadaşlara şikayet ettim..onlar gereğeni yapacaklardır..biz burada fikirlerimizi paylaşıyoruz ki bu topiklerin de amacı budur...unutmamak lazım ki yapılan bedualar yapan kişiye muhakak geri döner...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. sen bu hisseyi beğenmeyip 3,90 dan sattığında o sattığın hisseleri ben almış ve durdonun yepyeni bir durdo olmakta olduğunu söylemiştim...o vakitler senin de elinde 100 bin kadar lotun olduğunu söylüyordun...sen de al sat yapar ve kendince speklik yapardın...şimdilik de oyuncağı elinden alınmış bir çocuk gibi sağa sola hakaret edip bedualar ediyorsun...ben sana yakıştıramadım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sn keko yazılarınızı keyifle takip ediyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    keko;
    senin SPK'dan alınmış belgen var mı?
    SPK lisanslama sınavına mı girdin?
    Yatırım danışmanı mısın?
    yoksa bir yatırım şirketin mi var?
    yoksa yatırım şirketinde filan çalışıyorsun?
    Ki insanları yatırım kararları doğrultusunda yönlendiriyorsun.
    bu ülkenin anayasasına göre spekülasyon veya maniplasyon yapmak suçtur ve cezası çok ağırdır.
    hatırlatırım.
    SPK ve Savcılık herkese yakındır.
    ben ne yatırım danışmanıyım nede ekonomi uzmanıyım nede bunlarından herhangi biri ile bağlantım var...ama bunların buraya gelip durdonun zarar açıklayacağını ve konkortado ilan edeceğini söylediklerini gördüm...

bu söylediğin adamların hiç biri sana iki ayda %80 kazandırma potansiyeli sunamaz...o söylediğin adamların watsap guruplarına tek tek girip bilgi topladıklarını gördüm...bu adamlardan hizmet almak isteyenlerin burda işi ne ?? onlardan hizmet almak isteyen onlara belli bir aidat ödeyip o şekilde onların tavsiyelerine uymaları gerekiyor...

biz burda ky lar başbaşa verip fikir cimnastiği yaparak yardımlaşıyoruz..burada kimse kimseyi yönlendirmiyor...buna zaten istesek de gücümüz yetmez...gücümüz yetseydi iki hafta 5,80 maliyetimin altında ecel terleri dökmezdik...

6. durdonun dinlenme ve hazmetme çabasına gireceğini söyledik...dün yüksek işlem hacmini görmeme rağmen yine de almaktan çekinmedim...bu süreç bittikten sonra endekste de herhangi bir sıkıntı olmaz ise yolumuza devam ederiz...hisselerde agresif ve sert çıkışlardan sonra düzeltme yaşanması normaldir..

durdo bu süreçte tekrardan işlem hacmini minimuma düşürecek ardından da endeksten daha iyi durmaya ve endeksten pozitif ayrışarak düzeltmesinin bittiğinin işaretlerini verecek...

7. dün trade ettikten sonra alışlarımı 5,75-80 aralıklarına serpiştirmiştim...dün son dakikalara kadar da oraya gelmeyince 5,91-95 aralıklarından alışa geçmiştim...bu gün durdo dün beklediğim aralığa inmiş...o aralığı dün uygun alış yeri olarak görüyordum..

8. teknik olarak birşeyler yazayım dedim sonra dedim boşver herkes bildiğini yapsın bu arada edgard allen poe iyi bir yazarmış yeni tanıştık kitaplarıyla okuyun okutun arkadaşlar
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 229/654 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •