Sayfa 229/612 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Haber 3 kasım tarihli :/

Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Haber 3 kasım tarihli :/
    Askidan inis yeni.bu ay basi birde soyle birsey var ada pafta parsel no lara hakim olup ustune bunlari bulmak hafta sonu cbs pendik ten o kadar inceledim su bilgiye ulasamadim.eger bekledigimiz revize imar plani buysa niye haberimiz olmadi sirketi yarin ariyorum.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Egerki bu beklenen rezive imar plani ise bunu aciklamasi gerek cunku en son kap aciklamasinda revize imar planlari beklenmektedir diye aciklama yaptilar.deep dive yapan yatirimcisi bile konuya hakim olamazken normal bir yatirimci nasil bilgi sahibi olsun.hala emin degilim bekledigimiz imar planlari ve bize isabet edenler bunlarmi sirketi arayip cevap almadan rahat yok bana eee 7 yildir uyumus bir olay gercekten sona geliyormu hakli olarak hala inanmakta zorlaniyorum kismet
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

4. Acemsah adli kisi ortaya bir twittler atti,imar projesi aciklanmis gibi.sonrada burdaki arkadaslara imar icin soru soruyor.ortaligi karistirdi sadece.

5. Ahhhh kamil abim nerdesin gel de iki tokatla bizi yaw. Açıkçası 3 kasımda çıkan bir imarın haberi nasıl gelmez bu zamana kadar zerre anlamadım ben de. İllaki bi yerlerden duyulur çıkar diye düşünüyordum. Ona bakarsanız geçen sene ben de şunu söylemiştim ve kamil abi dahil bu soruyu kimse cevaplayamamıştı. Bu pendik olayı madem bu kadar öenmliydi, neden ilk 2015 şubatta dapla anlaşıldığında kağıt 1 sene hareket etmedi? Anca kansai satışı olunca harekete geçti

6.  Alıntı Originally Posted by Semih66 Yazıyı Oku
    Acemsah adli kisi ortaya bir twittler atti,imar projesi aciklanmis gibi.sonrada burdaki arkadaslara imar icin soru soruyor.ortaligi karistirdi sadece.
    Ortalığı karıştırma ne alaka? Pendik belediyesi resmi sitesinde ada parselleri yayınlanmış daha ne?

7. Polho twiterde bende gordum bu haberi,sonra twittlerin kalktigini gordum.acemsahin twittlerine bakamiyorum simdi.varken neden yok oldu twittler,ben bunu soruyorum.

imar olmayan yere istediğiniz kadar anlaşma yapın hiç birşey ifade etmez yıllarca proje yapamadan kagıt üstünde varlık kalır.yanılmıyorsam bir önceki inşaat şirketi imar izni almadan yapı diktiği için anlaşma fesh edildi davalık olundu ve bu dava yıllarca sürdü sonunda şirket lehine sonuçlandı .
    eger bu ayın basında askıdan inen ve kabul edilen veya kabul aşamasında olan bu imar planları bizim şirketin bahsettiği revize imar planları beklenmektedir dedikleri planlarsa şirketin açıklama yapması gerektiğini düşünüyorum 2015 ten beri proje aşamasına geçmesine mani olan imar planları düzelecek ve şirket bunu açıklamayacak kabul edilebilir degil.

Sayfa 229/612 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •