Onemli Gunler Banner
Sayfa 23/45 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Hisse_ trade

bu cumartesi pazar günlerde tam bir uyuzmuş. ne kadar yatay hareket ediyor böyle.. hey yavrum p.tesi olacakki bir uçtan girip soluksuz cuma dan çıkacak paranı kaybet neşeni kaybetme.. neyse ben endeks düşüncemi paylaşmıştım ikide bir temcit pilavı gibi ortaya koymaya gerek yok.

yinede yolu cızıttırayımda şarampole girmeyelim

113.611_ kapanış fiyatı

114.337

114.463
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

hafta tatiliği zindeliği ile ararken tararken gözüme şu uyuz çarptı

BRSAN_ ama elimizi yakmadan üfüre üfüre

10.20 destekten yukarı topuklamış.. yani bu rakamın kırılması durumunda kağıt bozulur.. artık kaça anlaşırsanız
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,018
    Citibank topluyor hocam. Bir bildiği vardır yabancının. Torba yasada geçti Meclisten. VKGYO kamu ihale kanunundan muaf tutuldu. Varlık fonu var. Kanal İstanbul var. Var da var hocam. Endeks ters köşe yapmazsa şimdilik problem yok benim için. Şapkadan tavşan yerine kaplan çıkar inşallah.
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    valla o işlerden anlamıyorum. yazılmalımı, neden yazılmalı, bilmiyorum.. neyse boş ver sen o işleri vkgyo ne yaptın.. baya silkelediler ama.. bunu görünce aklıma RYGYO geldi onuda baya silkelemişlerdi ama dönüp dolaşıp kürkcü tükanına geri dönmüştü
    SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,018
    Nakitte kalmadı hocam. BRSAN ı izleyelim bari. Tarihe not düşmüz olursunuz ; bizde şahit oluruz.
    hafta tatiliği zindeliği ile ararken tararken gözüme şu uyuz çarptı

BRSAN_ ama elimizi yakmadan üfüre üfüre

10.20 destekten yukarı topuklamış.. yani bu rakamın kırılması durumunda kağıt bozulur.. artık kaça anlaşırsanız

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,018
    Sizin kağıtlar show yapmış hocam. Özellikle de OZBAL. Gecmis yazılarınızı okuyorumda
    TCELL_ hisse kritiği yapmak gibi bir düşüncem yoktu, eğrisiyle doğrusuyla, sadece düşüncemi paylaşmayı düşünmüştüm ama, tcell deki gevşemeyi ben alıcıları silkeleme olarak görüyorum. çünkü 13.15 dip yaparak gelen bir yükselişi vardı.. hani daha ne aldılarki 13.90 kapanış
    OZBAL_ genel olarak yön yukarı olduğunu düşündüğüm bir kağıt. ancak göstere, göstere, almadan türlü,türlü, oyunlara girebilecek olmalarından dolayı, her oyuncunun böyle "dalavera"lara karşı bir planı olmalı...

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sizin kağıtlar show yapmış hocam. Özellikle de OZBAL. Gecmis yazılarınızı okuyorumda

TCELL haber olduğu için farkındayım ama diğerlerinin farkında değilim.. ama KOZAL.. MGROS.. VKGYO.. hala takip ediyorum.. ha bide KRDMB günü geldiği halde aceba niye doğuramıyor ikiz miki diye baya bi takip etmiştim

https://www.youtube.com/watch?v=LaWeNpRsqW0

tam borsacı olacak adam.. siz banker bilo gibisiniz

8. Sayın Karar-anı hocam afyon hakkında bi öngörünüz varmı.kısada bi hedefe yürürmü sizden bir yorum bekliyorum mümkünse.şimdiden teşekkürler.

Sayfa 23/45 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •