Sayfa 23/450 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 3593 madde; 177 - 184 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Bana kismen sattirmayi becerdiler.adi bunlar.bir bosluk birakmislar resmen yatirimcinin gozune sokarak gosterip inatla endekse ragmen kazik cakmis .duseceksen dus.dusmiyeceksen endekse uyum sagla .illede agzimizi bozduracak.

2. sahiden ne boşlukmuş arkadaş.. bu durumdan çok da iyi faydalanıyor sayın spek sanki, kaç seanstır bir aşşaa bir yukarı, bir aşşaa bir yukarı.. hayır bi gün şeytana uyup yukardan verecem sonra arkasından bakıp durdurur diye korkuyorum. yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    sahiden ne boşlukmuş arkadaş.. bu durumdan çok da iyi faydalanıyor sayın spek sanki, kaç seanstır bir aşşaa bir yukarı, bir aşşaa bir yukarı.. hayır bi gün şeytana uyup yukardan verecem sonra arkasından bakıp durdurur diye korkuyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
    5.6...dal cik yaparak kapatabilir...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    5.6...dal cik yaparak kapatabilir...ytd
    aynen sayın rex, yap bi dal çık, artık bizde diğer kağıtlar gibi önümüze bakalım, değilse şu güzelim yeşil zamanlarda yerimizde sayıp duruyoruz, uçmayan uçaklar nerelere gitti, oynanmayan toplar uçtular gittiler.. e be kardeşim sen de hikayenin hakkını ver artık demezler mi adama? yatırım tavsiyesi değildir.

5. Maazallah borsa agresif bir aşağı yapsa bizimki soluğu muhtemel 6 TL aşağısında alacak.
    Bilindiği gibi her gap illa da kapanır diye bir şart yok. Bence 3 tavanın düzeltmesini yapıyor ki bunu da normal karşılıyorum.Borsaya biçilen 135.000 endeksi düşünürsek daha çok yol katdedecektir ama elbet düşe kalka olacaktır.Bence şu an yaptığı da bu. Spek tekniği sürekli al verdirse mal kaptıracak.Aşağı yapsa yine mal kaptıracak.Spek şu sıra hergün iki yöne de agresif gidebilecek borsada denge fiyat bulmuş salınıp duruyor.

6. Giderken gitmedi.duserken ilk siralarda.

7.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Maazallah borsa agresif bir aşağı yapsa bizimki soluğu muhtemel 6 TL aşağısında alacak.
    Bilindiği gibi her gap illa da kapanır diye bir şart yok. Bence 3 tavanın düzeltmesini yapıyor ki bunu da normal karşılıyorum.Borsaya biçilen 135.000 endeksi düşünürsek daha çok yol katdedecektir ama elbet düşe kalka olacaktır.Bence şu an yaptığı da bu. Spek tekniği sürekli al verdirse mal kaptıracak.Aşağı yapsa yine mal kaptıracak.Spek şu sıra hergün iki yöne de agresif gidebilecek borsada denge fiyat bulmuş salınıp duruyor.
    Tam da dediğiniz gibi s. Behzat, 6.03'e kadar bastı, dünkü endeks yükselişnide bir icraat yapamadı ama bugün düşüşte birinciliği kimiseye vermedi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    aynen sayın rex, yap bi dal çık, artık bizde diğer kağıtlar gibi önümüze bakalım, değilse şu güzelim yeşil zamanlarda yerimizde sayıp duruyoruz, uçmayan uçaklar nerelere gitti, oynanmayan toplar uçtular gittiler.. e be kardeşim sen de hikayenin hakkını ver artık demezler mi adama? yatırım tavsiyesi değildir.
    Kapatsa dukkani cikar belki..)

Sayfa 23/450 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •