Sayfa 23/956 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 177 - 184 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Spekoş diyordu bir arkadaş bence haklı olduğunu işlem hacmi 30k yı geçtiği her gün gördüm. Eminim o korkak her 30k gördüğünde klavyesini fişini çekip hareketin bitişini bekliyor. 3 5k ile oynar ancak o bebe. Mızrak çuvala sığmıyor . Şirket seve seve 40 ve üzerinde kar açıklaması yapınca hedef fiyat veren babalar girmeye başladığında göreceğiz bakalım spek olmak için parası yetiyorsa kabiliyetini o bebenin.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Günaydın.Yeni bir günde yine anlamsız spek hareketleriyle başladı seans..Endeksden utanmasa 7.40'ın altına inecek rezil kağıt.Hoşçakalın.

3. Yahu ne kadar sabırsızsınız. kısacıysanız zaten tümden kaybettiniz demektir. uzuncuysanız sıkıntı yok.. mesele ne olduğunuz bilmek. 3-5 ayda çıkıp kar etmek istiyorsanız yanlış zamanda yanlış yerdesiniz.. idda oynayın daha iyi.
    uzuncuysanız zaten sıkıntı yok..
    bu kağıt 3-4 yıl süründürür, sonra ya yeniden 50 lere gider, yada kağıdı bölüp 1 TL ye çekip 3-4 yıl daha süründürüp tekrar 10 TL lere getirirler.. 10 yıl bekleyecek sabrı olmayan bu kağıda zaten bulaşmasın, kısa yoldan kimse kar ettirmez, edemezsiniz.

Bu da böyle biline... şimdi bırakın elinden şekeri alınmış çocuk gibi sızlanmayı da ağlama duvarına çevirip burayı, yönetici ve speklerin istediği ortamı oluşturmayın.. siz burada ağladıkça, onlar ekran karşısında sizin bıkıp, hisseyi satacağınız günü bekliyorlar..

çünkü bu iş sürü psikolojisidir.. 3-5 kişi sızlanmaya başlayınca herkese veba gibi bulaşır bu illet..

uzunculara sözüm yok, ben şahsen alnım açık, kalbim temiz beklemedeyim çünkü ben kumar oynamadım, ben yatırım yaptım.. haaa bu yatırım 1 yıl sonra geri döner eyvallah, 10 yıl sonra da dönebilir, belki de dönmeyip çoluğuma çocuğuma kalacaktır orasını Allah bilir ama ben yatırım yaptım, kumar oynamadım. Herkes de bu fikirle hareket etsin.

Aha da yazdım, bu kağıt geçen yıl bedelsiz beklentisi ile 50 TL lere çıktı.
    O rakamları görmeden yeniden, ben elimden çıkarmam. sizde kendinize bir hedef koyup bekleyin ve mızmızlanmayı bırakın çünkü bunun kimseye faydası olmadığı gibi siz başta olmak üzere herkesi etkilemekte ve AFYON spek ve yöneticilerinin ekmeklerine hem yağ, hem bal hemde kaymak sürmekte.

4. Lord Trader doğru söyler kağıdın %50 bedelsiz olayı var. Eğer erken seçim olUrsa erkene alabilirler. Esasında 2019 a kadar yine bölecekler.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

seneye hissesine güvenenler
    linke tıklayın
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post1419846

yıllık hisse yarışmamız tahminleri alınmaya başlamıştır
    3 hisse seçin 1 yıl yarışalım
    1 yıl sonra kim birinci kim doğru hisseleri seçmiş görelim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Kap a düşen haber le ilgili yorum yapabilen ortak varsa şimdiden teşekkür

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Takasbank nezdinde henüz yerine getirilmeyen bir yükümlülük dolayısıyla oluşan temerrüt açığını kapatmak üzere ASLAN.TE ve AFYON.TE pay sırasında temerrüt alışı yapılacaktır. Temerrüt alışının takası BUGÜN (21/12/2017) gerçekleşecektir. SATIŞ emirlerinizi ilgili pay sırasına girebilirsiniz.

8. bugun aldık
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

Sayfa 23/956 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •