Sayfa 23/68 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 542 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Trump yakın zamanda Beyaz Saray'a dönecek!! Tabii ki başkan olarak.

1.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    ayva başka yerde yazıyor eleman:

https://bilgiler.com/@zekaproblemleri
    Hımmm...Bir şeyi önceden bildiğini hiç görmedim. Köreltilmis böyle bir özelliğimiz var. Mitolojide Apollon var. Gelecekten haber veren. Lucifer olmuş yani şeytan. Şeytanlastırılmış. Mezarı Manisa'da kabul edilir. Manisa ise Magnesia demektir. Spil dağı dünyanın en büyük miknatisidir.

Geleceği görebiliriz abi. 50 bin yıl önce iletişim kurmak için telefona ihtiyacımız yoktu. Telepati ile bırak dünyanın öbür ucunu, başka gezegenlerdekilerle bile iletişim kurabiliyorduk. Fakat bunu menfaat için kullandık. Nuh dedi ki, yapmayın, bu düzen böyle gitmez. Buna izin verilmez.

Adamla alay ettiler abi. Kıtalar battı hepsi öldüler.

50 bin yıl sonra aynı noktadayız. Menfaat herşeyin önüne geçmiş.

Adalet yok. Buna izin verilmez. Bu dünya sahipsiz değil.

Kıtaları batırırlar, dağları yürütürler.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Emin Çapa
    @ecapa_aklinizi
    ·
    16s
    Utah Başsavcısı, SBK'nın Kuruçeşme'deki 198 m2 arsasını bile bilmesi ve buna el konmasını istemesi müthiş.

Bizim savcılar ortalığa saçılan bunca iddiaya rağmen hiçbir işlem başlatmazken, Utah'tan Türkiye'deki şirketlerin sahibi olduğu arsaları tane tane saymaları müthiş.
    Bu doğru, aynen yazdığı gibi ''müthiş''.

Peki, Mormon cemaati mensubu Kingston Kardeşler, bizim ülkemizde simitçinin bile anlayabileceği basit bir hayali ihracatla, Abd Devletini 10 yıldan fazla nasıl soyabildiler?

Mormon, 1 senelik yiyeceğini önceden depolayan bir insan demektir. Kahve içmek bile lükstür bunlarda.

3. T24
    @t24comtr
    CANLI | Bahçeli: Biz demiyoruz ki hiç sorun yoktur, her şey güllük gülistanlıktır fakat CHP'nin anlattığı gibi kötümser bir Türkiye tablosu kesinlikle söz konusu değildir.
    Ne demek istiyor? Chp'yi eleştiriyor mu? )))))))))))))))))))))))

4. https://www.sabah.com.tr/yazarlar/sa...ce=twitter.com

"Bu, suyu yumuşatma cihazı ya, dedim, biz bunu yakıt tasarruf cihazı diye satacağız, dedim, traktörlere, köylere... Ama, dedim, bizim çiftçileri inandırmamız için bir şeyler yapmamız lazım... Traktör bayiine girdik. Dedik, 'Abi biz köylere gidiyoruz, bu ürünü tanıtacağız ama giderken sizin broşürlerinizi de dağıtmamızı ister misiniz?' Onlar da bize broşür verdiler, bu yeni gelen traktörlerin broşürleri. 'Onları da alın, dağıtın' dediler. Biz Gebze'nin köylerinden başladık. Ben hemen gittim köy muhtarına, dedim, 'Test etmek için geldik.' İlk ürünü pazarlamaya başladık, bir baktım herkes traktörünü getiriyor... Biz 1 liralık ürünü 72 TL'ye satmaya başladık..."
    Aziz Nesin, "Tek ayak üstünde seksen yalan kıvırır. Uykusunda şeytan aldatmaya gelse, şeytanın ırzına geçip, 'Gözünün yaşını sil!' diye donunu da eline verir..." şeklinde anlattığı Zübükzâde İbraam Bey bunun yanında "amatör" kalır.

5. Doğa Öztüzün
    @unquale
    ·
    23d
    Ciftcilerin suyu kesilmeye baslandi.
    Tuketiciler fiyatini odeyecek.
    Tum dunyada kitlik muhendisligi deneyimliyoruz.
    Muzik dinleyerek keyfinize bakabilirsiniz.
    .........................

6. BENGÜTÜRK TV
    @benguturktv
    ·
    6d
    Didim'de 862 litre etil alkol ele geçirildi.
    Buna hiç kızamam. Vatendaş haklıdır.

7. Turan Oguz
    @TyrannosurusRex
    Iraklı kaynaklar, Türk güvenlik güçlerinin sınırımızdan ~115 km uzakta, Süleymaniye Kaladze'de 4 PKK'lı teröristi öldürüldüğünü bildirdi.

Bölgeden yayılan az sayıda görüntüdeki sınırlı tali zarara istinaden ön değerlendirmem saldırının SİHA kaynaklı olabileceği yönünde.
    Turan Oguz
    @TyrannosurusRex
    ·
    42d
    13 Haziran 2021'de paylaştığım bu olaydaki 4 PKK'lıdan 1 adedinin INTERPOL kırmızı bülteni ve TC İçişleri Bakanlığı’nın kırmızı kategoride aranan teröristler listesinde yer alan "Ulaş Dersim" kod adlı "Ulaş Doğan" olduğu açıklandı.

Operasyon MİT tarafından düzenlendi.
    Kişisel fikrim MİT'in, TSK'dan S/İHA veya savaş uçağı yardımı almadan, tamamen kendi envanterindeki S/İHA'lar ile; hedefi gözetlediği, dinlediği, takip ettiği ve etkisizleştirdiği yönünde.
    Şimdi bu vatandaşın Akp'li olduğu bilinir. Yani burada demek istiyor ki, kırmızı bültenle aranan bir terörist ve diğer 3 teröristin etkisiz hale getirilmesinde Süleyman Soylu'nun bir dahli yoktur.
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 22-06-2021 saat: 13:34.

8. Yol TV
    @YolTV
    · 1 sa
    Bahçeli: Öldürülen Deniz Poyraz kimdir ben size söyleyeyim. PKK'ya katılmak isteyenleri dağa sevk eden milis işbirlikçisidir. Milis işbirlikçi terörist demektir.

Soylu'yu koruyan Bahçeli idi. Yoksa kışın, pandeminin en cincikli zamanı zaten istifa etmişti. Çakıcı'yı çıkarıp, ortalığa salan yine Bahçeli idi. Çakıcı önce Kürt Ahmet'le, sonra da Ağar,Eken ve diğerleriyle poz vermişti.

Sedat Peker olayı ise artık bardağı taşırdı. Akp ciddi oy kaybetti. Akp içinde Bahçeli'ye çok tepki vardı.

Deniz Poyraz olayında ise darbe Mhp'ye vurulmaya çalışıldı. Sadat bağlantısı, medyaya diğer yansıyanlar, Akp'den Mhp'ye bir saldırı
    olarak yorumlanır. Bu durum Akp tabanındaki, Mhp karşıtı tepkileri biraz yumuşatır.

İşte bu hadisede Bahçeli, Akp'ye ve Tayyip Ağam'a direk söyleyemediklerini, Trabzon Mhp İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım'a söyletti:

https://tr.sputniknews.com/politika/...uz-yere-geldi/

MHP Trabzon İl Başkanı Tarım: Biz AK Parti’nin peşine gitmedik, AK Parti bizim olduğumuz yere geldi
    MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, CHP iktidar olursa MHP'nin destekleyebileceğini, Cumhur İttifakı'nda da MHP'nin AK Parti'nin peşinden gitmediğini söyledi.
    Açık konuşmak gerekirse ben Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir hain olacağını düşünmüyorum. CHP bu ülkeye ihanet edemez. Ama CHP’ye ihanet edenler var.
    Başkan Tarım, Bakan Soylu’nun çok büyük bir görev üstlendiğini belirterek, “PKK’nın üzerine tamamen gidilmiştir. Soylu bakanımız işini çok güzel yapmaktadır. Başına gelenlerin de sebepleri zaten o meselelerdir. İşini doğru yapmasındandır. PKK’nın başındaki insanları, 3 günde bir 4 günde bir kırmızı bültenle aranan teröristleri yok edersen dünyanın üzerine geleceği belli… Biz bunları biliyoruz” diye konuştu.
    Yani Akp'ye diyor ki, Cumhur Ettifakını Bozarım...Chp'ye de cilve yapıyor. İzlemedim, bugün salı, Kılıçdaroğlu da bir cuvap vermiştir.

Sayfa 23/68 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •