Onemli Gunler Banner
Sayfa 23/105 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 833 madde; 177 - 184 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. Ahaha ne oldu -18 olmuş. Vah vah üzüldüm şimdi. Gaza gelme mal kaptırma..

merak etme..2.60-2.70 arası verdiklerimi yerine koyuyoruz....
    çakallar...yine kredi taksitleri gelmişşşş....

***RODRG*** RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

***RODRG*** RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi 2018 yılı olağan genel kurulu hk
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2018
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2018
    Karar Tarihi 28.03.2019
    Genel Kurul Tarihi 26.04.2019
    Genel Kurul Saati 14:30
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 25.04.2019
    Ülke Türkiye
    Şehir İSTANBUL
    İlçe GÜNGÖREN
    Adres Mehmet Nesih Özmen Mah.Fatih Cad.Kasım Sok.No:35/A-5 Merter

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması,
    2 - 2018 yılına ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun okunması ve görüşülmesi,
    3 - Bağımsız denetim kuruluşu tarafından hazırlanan 2018 yılına ilişkin bağımsız denetim raporunun okunması ve görüşülmesi,
    4 - 2018 yılı finansal tablolarının okunması, görüşülmesi ve onaylanması konusunda karar verilmesi,
    5 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2018 yılı faaliyetleri nedeniyle ibra edilmeleri konusunun görüşülerek karara bağlanması,
    6 - Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi
    7 - 2018 yılı kârıyla ilgili karar alınması
    8 - Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek ücret ve huzur haklarıyla ilgili karar alınması,
    9 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca 2019 yılı Bağımsız Denetim Şirketinin seçimi
    10 - Sermaye Piyasası mevzuatı uyarınca Şirketin ilişkili taraflarla yapılan işlemleri hakkında pay sahiplerinin bilgilendirilmesi hususunun görüşülmesi ve bu işlemlerin onaylanması,
    11 - Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın yönetim kontrolünü elinde bulundurun pay sahiplerinin, Yönetim Kurulu Üyelerinin, idari sorumluluğu bulunan yöneticilerin ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri hısımlarının, ortaklık veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek önemli bir işlem yapması ve/veya ortaklığın veya bağlı ortaklıklarının işletme konusuna giren ticari iş türünden bir işlemi kendi veya başkası hesabına yapması ya da aynı tür ticari işlerle uğraşan bir başka ortaklığa sorumluluğu sınırsız ortak sıfatıyla girmesi kapsamında gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi.
    12 - Şirket Esas Sözleşmesi çerçevesinde, 2019 hesap dönemi faaliyet ve hesaplarının görüşüleceği olağan genel kurul toplantısına kadar yardım ve bağışlar için üst sınır belirlenmesi ve Yönetim Kurulu'na yetki verilmesinin görüşülmesi ve onaya sunulması
    13 - Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın Sermaye Piyasası Mevzuatı ve ilgili düzenlemeler kapsamında Şirket'in 2018 hesap döneminde sosyal yardım amacıyla vakıf, dernek, kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan bağışlar hakkında bilgi verilmesi.
    14 - Yönetim Kurulu üyelerine T.T.K.'nun 395. ve 396. Maddeleri gereğince gerekli iznin verilmesi konusunun görüşülerek karara bağlanması,
    15 - Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın üçüncü kişiler lehine verilen teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile gelir ve menfaat sağlanmadığı hususlarında pay sahiplerine bilgi verilmesi.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım

Genel Kurul Sonuçları
    Genel Kurul Yapıldı mı? Evet
    Genel Kurul Sonuçları RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'nin 2018 yılına ait Olağan Genel Kurul toplantısı 26.04.2019 tarihinde saat 14:30'de şirket merkezi olan M. Nesih Özmen Mah. Fatih Cad. Kasım Sok No:35/A-5 Merter-Güngören/İstanbul adresinde İstanbul İl Ticaret Müdürlüğü'nün 25/04/2019 tarih ve 43833757 sayılı yazılarıyla görevlendirilen Bakanlık Temsilcisi Sayın AZER ALAGÖZ ‘ün gözetiminde yapılmıştır.
    Görüşülen 15 adet Gündem maddeleri ile ilgili Tutanak ektedir.
    Saygılarımızla
    Yönetim kurulu Başkanı
    Bekir Küçükdoğan

Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
    Kar Payı Dağıtım Görüşüldü

Genel Kurul Sonuç Dökümanları
    EK: 1 hazirun 2018.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi
    EK: 2 tutanak 2018.pdf - Tutanak

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/758326

BIST

(26/04/2019 - 16:37:23)

Kasma..
    Gel 1.90 ile 2.00 lere alalım biraz daha...
    Bilnçoyu bekliyoruz galiba..kasma ondan...

Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Kasma..
    Gel 1.90 ile 2.00 lere alalım biraz daha...
    Bilnçoyu bekliyoruz galiba..kasma ondan...
    güzelll..güzellll

ayıptır....
    nesini beğenmediniz de yazıyı kaldırıyorsunuz...
    milleti gerizekalı yerine koyan onlar...burada yazıyoruz diye mi...
    adamlar tahtada geleni gideni öpüyor...biz burada belirtince mi sorun oluyor...
    tebrikler...

İng bakalım kaça kadar vereceksin...
    İki günde 85.000 lot verdin..bakmışsın
    1.60 - 1.70 atalığına kadar getirirsin..ilk destek 1.70 - 1.72 oralarda kırılırsa 1.61-1.64 arası..yok durmam derse 1.2-1.25 arası ana desteği yani em dibi...
    Bakalım göreceğiz
    Ne zaman bitirecel ing satışlarını...eğer takastaki 325.000 lotun satmaya kalkarsa.sen gör ozaman gümbürtüyü...
    Birde kafaya takılan...ortada fol yok yumurta yok ing birden niye yatışa geçti.
    Grupta anlaşmazlık mı çıktı yada diğer kağıtlarına paramı yetiştiriyorlar bunlar...
    S2n gel şu 1.60 larada alalım ve yatalım 3 ay...ha gayret...

Sizi gidi çakallar sizi.
    Tombraksın Bi ton laciverti..
    Teksasın Hay bin kunduzu..
    Zagorun Hayyykkkıı...
    Tarkanın atıl kurdu...

Birde benim sevdiğim bir söz..bize has...
    O KADAR İYİ ADAMDIKİ..
    ASTILARDA ÖLMEDİ...

Sayfa 23/105 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •