Onemli Gunler Banner
Sayfa 23/612 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 177 - 184 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. borsanın karaköy ilk açılışından beri borsadayım..böylesi görülmedi..halka aç..3 yıllık zaman dilimindede baskı koy o hisselerin büyük oranını gariban k.yatırımcıdan beleş fiyatlara geri al resmen hisse hak*gaspı ..yapanda halkbank....**bürokratları***..kim bunlar niye emlak gyo da yok mesela..oradadakilerde bürokrat..ama emlak gyo bakıyoruz..hem yönetimsel hem yatıırmcı açısından örnek şirket..
    varlık fonuınun artık işbaşı yapıp buradaki bürokratların işine son verip emlak gyo daki çok başarılı bürokratlarımızı buraya kaydırmalı..yoksa halk gyo olumsuz algı sistemine bu bürokratlar eşliğinde devam edecek..yapacak bi şey yok..
    memllekette tek..halka açıl baskı koy hisseleri beleşe geri topla tam spk lık iş aslında.*****bu arada birileri para vurdumu.***araştırılmalı..
    ayrıca sancaktepe arazisi alımındaki arsa sahibi holding alımdan evvel ne iş kendi şirketleri arasında arsayı dolaştırmış..bunların haberi varmıdır acaba sormuşlarmıdır neden***??vakıfın raporunda var buda bunlarda yok****??ayrıca bı holdingin devasa yerini satış ofisi olarak kiralamışlar..yarısı boş.**kira ödüyorlar..neden kendi yerine geçmiyorlar...**

2. Geçen sene mayıs ayında ifm projesi ihaleye çıktı.
    6-7 ay sonra yüklenici firma belirlendi. daha bildigim kadarıyla temel bile atılmadı.
    neyi bekliyorlar. ben bilmiyorum bilien birileri varsa paylaşsın lütfen.

3. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesinin en büyük paydaşlarından biri olarak, proje dahilindeki arsamız üzerinde hayata geçirilecek olan karma projemiz 46 ve 34 katlı iki ofis kulesi ve 8'er katlı üç ticari binadan oluşacaktır. A sınıfı standartlarda dizayn edilecek ofis kulelerimizin İstanbul'un dünya standartlarında yüksek kalitede ofis ihtiyacını karşılaması hedeflenmektedir. Proje, merkezi Ankara'da bulunan kamu bankaları Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ile BDDK ve SPK gibi kurumları tek bir merkezde toplayacaktır. İnşaat izin ruhsatı alınan projenin tamamlanması sonrasında, Türkiye Halk Bankası A.Ş.nin ihtiyaç ve talebi doğrultusunda belirlenecek alanın, SPK lisanslı bir gayrimenkul değerleme şirketince tespit edilecek değer üzerinden, Türkiye Halk Bankası A.Ş.ne kiralanması hususunda Banka ile iyi niyet sözleşmesi imzalamıştır.

bu haberden sonra bir daha ifk ( hlgyo icin olan kısim ) hiç bir haber göremedim

4. ayrıca halkbank g.müd. yardimcisi davasinın iki hafta ertelenmesi icin bugün müracaat edildiğini halkbank topiğinde yatirimci arkadaşlar paylaşmişlar. olumlu yada olumsuz hisseye bir etki edermi bilmiyorum.

5. 1.35 fiyat ile halka arz da almıştım.. 3 yildan fazla oldu galiba.. zararla çıkmıştım.. acaba su an ağirlikli ortalamasi nedir bilen varmi..

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alfabetagama Yazıyı Oku
    1.35 fiyat ile halka arz da almıştım.. 3 yildan fazla oldu galiba.. zararla çıkmıştım.. acaba su an ağirlikli ortalamasi nedir bilen varmi..

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ortalama 1.20

7. bence ortalamayı verilen bedelsizlerle karşılaştırıp vermek çok gerçekçi değil..k.yatıırmcı zaten temettüyü genelde hisseye çevirmez..ayrıca önemli dolar bazlı fiyat ksarşılaştırın.***ne kadar zarar ettirmişer halkbankın çalışna bürokratları..
    halk ister lolo lo halk bank yapar lolo lololo ...loloya devam diyo halk bankın bürokratları..
    hissenin tek kurtuluşu varlık fonunun olaya el koyup emlak gyo daki çok başarılı bürokratlarımızın başa geçmesi....**

8. halka toplu tecavüz var. 92 kuruşa indi adilerin hissesi

Sayfa 23/612 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •