Sayfa 23/925 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7394 madde; 177 - 184 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Aynen müdür rahatsız olmuş.herkese cevap vermeye başlamış.madem bugün dünden güzel olucak.o zaman hisse geri alım yap dedim.yukarrıdan satarsın dedim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Hisse geri alımı yapmalı devlet hissesine yakışır şekilde

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bloomberg'de geçen haftalarda çıkan Genel Müdürü eli ayağı dolaşan, son derece kendine güvensiz, belli ki liyakat nedeniyle o makama getirilmemiş bir tipti, böyle bir kurumu yönetebilmesi nasıl beklenir ve bu adamın söylediklerine yatırımcı tarafından nasıl güvenilebilir ki...
    y.t.d.

4. Ayhan Karayama'nın dün yazdıklarından sonra ufakta olsa bir umut yeşermeye başladı sanki.
    Eleştirdiğimiz gibi teşekkür etmesini de bilirim.
    Her ne kadar beni tweterda engellesede ben ona buradan dünkü cevapları için küçük yatırımcıyı yok saymadığı için kendisine teşekkür ederim.
    Güzel kelimelerden sonra icraat bekliyoruz. Bu kadar bekledik 3 5 ay daha bekleriz.
    Not: %50 ve varan sattığım ve 3,5 civarı almayı düşündüğüm hisseleri bugün alacağım. YTD.

5. Ne dedi ki Müdür? Buraya alıntı yapabilir misin..

Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ayhan Karayama'nın dün yazdıklarından sonra ufakta olsa bir umut yeşermeye başladı sanki.
    Eleştirdiğimiz gibi teşekkür etmesini de bilirim.
    Her ne kadar beni tweterda engellesede ben ona buradan dünkü cevapları için küçük yatırımcıyı yok saymadığı için kendisine teşekkür ederim.
    Güzel kelimelerden sonra icraat bekliyoruz. Bu kadar bekledik 3 5 ay daha bekleriz.
    Not: %50 ve varan sattığım ve 3,5 civarı almayı düşündüğüm hisseleri bugün alacağım. YTD.
    y.t.d.

6. Çok yer tutmasın diye yazı olarak ekledim.
    Kalın harfler Ayhan Karayama'nın yazdıkları

Müdürüm halka açık şirketiniz var onun durumundan bahsetmemişsiniz gübretaş sizi temsil etmiyomu borsada rezil durumda küçük yatırımcı idareci olarak sizi başarısız buluyor özel bi şirket olsa sizi bir dakika tutmazlar gübretaşın piyasa değerini hesaplayın TKK ya yakışıyomu.

Hakaret etmeyeni engelemem, eleştiriye açığım ve bütün mesajları okurum. Bir çiftçi kuruluşu olan Tarım Kredide ve şirketlerimizde doğru işler yaptığımızı düşünüyorum ve şirketlerimizin bugün dünden daha iyi olduğuna ve yarının ise bugünden daha iyi olacağına inanıyorum.

Peki müdürüm bir açıklamanızda asla kar yapmicaz asla derken borsaya kote olduğunuzu unuttunuzmu

Benim böyle bir açıklamam yok, olamaz

Sayın müdürüm buyrun açıklamanız pic.twitter.com/uMuQiS0TEo

Lütfen tekrar dinleyin ben orada Gübretaşâ€™ı değil Tarım Kredinin kooperatiflerini anlatıyorum. Evet Tarım Kredi Kooperatiflerinin hedefi kar değil, çiftçiye hizmet götürmek. Gübretaş kastedilmiyor bu ifadede, gayet açık tarimkredi.org.tr/media/video/Ay…

Müdürüm şunu belirtmek isterim yatırımcı ile yönetim arasında iletişim sorunu var çözmeniz gerekmektedir lütfen tkk gübretaşa ve size güvenen yatırımcıyada sahip çıkın lütfen

1-Ayhan Bey kaç kez twit attım bir kez cevap vermediniz.Ama cevap alana kadar soracağım umarım engellemezsiniz. 1-Gubrf tl bazında tarihi dib seviyesinde iken dolar bazında dibin dibi seviyesinde,1 dolar bile değil,sizce sorumlu kim?

2- Reis ekonomik saldırı altında old. dolar bozmamızı,altınınlarımız,birikimimizi piyasalara dahil etmemizi istedi,hepimiz karınca kararınca destek verdik ama size güvenen insanlar birikimlerini eritti,sorumlu kim?

3-Borsa tam 10 ay ralli yaptı,birçok hisse tavan gördü ama bu ralliye ayak uyduramayan 110 bin borsada kazanamayan yatırımcı gubretaş yatırımcısı oldu,bırakın birikimini koruyamadı

4-İnançlı insansınız,malı korumanın da canı,namusu,vatanı korumak gibi farz olduğunu muhakkak biliyorsunuz.Size mallarını emanet etmiş insanların haklarını layıkıyla koruduğunuza inanıyorsanız başka sözüm yok

5-Kriz seviyesinden bile daha az değerli hale gelen şirketi bu hale getirenleri vicdanlarına havale ediyorum.Çok önemli bir mevkidesiniz size ve şirket yönetimine kızgın olsamda ülkem için yine de başarılar diliyorum.

Gübretaşâ€™ın içinde bu bilgilendirmelerden sorumlu birim var. İdarecilerimizden ve bu birimden her zaman bilgi alma imkanı var. Bildiğiniz üzere kap’a da zaman zaman açıklama yapılıyor. Kronikleşmiş bir çok sorunun çözümü yolunda mesafe alınıyor ve açıklamalar yapılıyor/yapılacak.

Üç dolara aldığım gübre 1 dolar kime dert yanayım sn müdürümüz dünden daha iyi diyor üç kuruş temettü alıyorduk onuda çok gördüler (Allah ihmal etmez imtihan eder) bu durum bizim imtihanımız sabır diyelim

Borsa’nın kendi içindeki dinamiklerle(arz talep, yabancıların girişi veya çıkışı gibi çok sayıda faktör)ortaya çıkan tablo ile Gübretaşâ€™ın performansı perdelenebiliyor.Soloda son 9 yıldır ilk defa üç çeyrek üst üste karlılık yakalandı. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin

Yabacılar ülkemize ekonomik saldırıda bulunuyor aynı zamanda hissemize,deutsche hissenize istediği gibi baskı uygularken siz sorumlu ve yetkili olarak bunlara neden gereken cevabı vermiyorsunuz.Bizim gücümüz yetmiyor ya sizin?

Eleştirilere açığız Tuna Bey, hakaret olmadığı sürece kimseyi engellemiyorum. İmkan oldukça tweetleri ve mesajları okuyor, cevap vermeye çalışıyorum. Gübretaşâ€™ın dünden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Çünkü son 9 yıldır ilk defa üst üste 3 çeyrek solo karı var. Dünya emtia

Fiyatlarındaki seyir sebebiyle Razi’nin gelirleri düşük kalınca sizin eleştirilerinize maruz kalıyor. Yarın daha iyi olacak ondan hiç şüphem yok.Borsa’nın kendi dinamikleri var ve şirketin performansından bağımsız olarak şekillenebiliyor. Biz üzerimize düşeni yapıyoruz,emin olun

Öncelikle cevabınız için teşekkürler Ayhan Bey.Elbette biz karı zararı göze alarak hissenizi aldık fakat şu an şirket batıkmış gibi fiyatlanıyor ve sizin de borsadaki bir oyun kurucu olarak müdahil olmamanız bizi en çok üzüyor. Razi’nin durumu elbette etkiliyor fakat

Amin, teşekkür ederim. Razi’nin üretimi ağırlıklı olarak amonyak üzerine Tuna bey. Üre fiyatları Gübretaşâ€™ın tedariği açısından önemli olmakla birlikte Razi’nin karlılığı açısından yanıltıcı olur.

7. Teşekkür ederim, güzel ve bilgilendirici bir yazışma olmuş...
    y.t.d.

8. Arkadaşlar ben cumhurbaşkanına cimer üzerinden 2 adet mesaj gönderdim. Birisi Gübretaş gibi halka açık bir devlet kurumunun başındaki kişinin twitterde sürekli siyaset yaptığı, gübretaşın berbat hisse performansı ile ilgili diğeri de en son Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu mesajını retweet etmesi ile ilgili. Ak partide tanıdıklarıma da bu adamın hal ve tavırları ile ilgili durumu anlattım. Allah yardımcımız olsun. İnşallah netice alacağız

Sayfa 23/925 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •