Sayfa 23/911 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7281 madde; 177 - 184 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Kötümser olduğum husus:
    Spor endeksi 51K'e düşecek gibi, ve buraya %10 daha var. Bu da biraz daha geri gelebilir demek.
    Rıza Sarraf davasında bankalara yüklü ceza kesileceği konuşuluyor.
    İyimser olduğum husus:
    Spor endeksi orada dip yapar, BIST100 düşerken XSPOR yükselişe geçer.
    Davanın sadece para cezası ile tamamlanması ise olumlu olur, senaryoya da uyum sağlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Hayal ürünüdür.

2. Spek Trabzonspor devre arası kampını katar da yapacakmış haberin olsun sen burdan ver biz alalım ama katar eğer ts ye göz kırparsa sende burda 2.15 ten sattıklarına ağlarsın bizde zamanda var para da merak etme sen nasıl acımıyorsan bende sana acımıcam bakalım 2.15 ten verdiklerini kaçtan alıcan o garandan sabah alıp akşam sattıklarını da sana iade edicem

3. Borsada rakam vermek ayıptır ben bugün aldım devlet battı satacak şeyler arıyorlar bunlarda spor kulüpleri bence

4. Arkadaşlar her koyun kendi bacağından asılır. Kimsenin sozuyle hisse alınmaz. Sizi gaza getirse de alınmaz. Ben de çok zarardayim. Takıma güvendik olmadı.
    Sayın Dollars' a bir sorun var. Kulup Yönetmeliğe yabanci yonetici icin madde eklendi yazmışsınız. Ben cezalı olduğum için o an soramadim. Ben yönetmeliği inceledim.oyle bir madde yok. Olmayan bilgiyi buraya yazmayalim. Varsa buraya atar misiniz. Bu arada karşıyaka kulübü yabancılara satılıyor. Borsa ya acilacakmis... bilginize

5. Rsi 17 mi arkadaşlar. Başka hisse olsa düşecek yeri yok derim ama bu hisseye birşey diyemiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by berserk15000 Yazıyı Oku
    Düne kadar 2.70 altı olmaz şurası dip şuradan böyle güzel haber var diyen sayın dolllars ve gizli ortağı Emre faiz .... sizin gibi Umut tacirlerine İnan olmamıştır inşallah . Sizde burada ve öbür dünyada vebalinizle yaşarsınız .bırakın artık umut pompalamayı .herkes isteği gibi alsın ve istediği yerden satabilsin !!! Umarım anlatmışımdır!!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bak çocuk şu an pörtföyün yarısı gitti adamı sinirlendirme ver telefonunu zararı göndereyim sana o yüzden bu vebal senin üstüme alınacak birşey yok ama sen böyle düşünüyorsan Allah senin belanı verir

7.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    1 ay ilgilenemedin mi !!! 1 ay. !! Kaç lotun var ki 1 ay ilgilenemedin kazığa oturdun babayiğit... ayıp ayıp... milleti 3 lerden sattirmadiniz iyi gaz verdiniz şimdi iyi polis kötü polis rollerini bırakın çekilin kenara... bu zatlara da kanan arkadaşlara tek lafim yok... her koyun kendi bacağından asılır... dolars kaç yıldır hissedesin hedefin ne kaç lorin var maliyetin ne ?? 2.40 ları 2.20 ları gören sen satmadın ve kazık yedin.. bilader bas git işine.. ********lik bu yaptığın ayıp valla!!!!

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.
    1.20 lerden beri buralardayım. Zamanında çok ekmeğini yedim bu hissenin. Darbe sonrası dollars sazı eline aldı. 3.50 den 2.70 lere kadar çok çaba sarfetti kağıdı taşıtmak için. Her hafta burası dip dedi her dediğini alıntı grafiklerle desteklemeye çalıştı. Burda kendisini ve ona inanabilecek ky leri uyaran çok oldu. Bende zaman zaman dile getirdim. Bağış maddesi, puzzle çözün, parçaları birleştirin vs bir sürü hikaye yazdı. Zaman zaman yerel gazetelere bilinçli yaptırılan yalan haberleri kullandı. Vurucu hamle bu son dip öncesi katarlılar başakşehire değil bize geliyor satmayın bekleyin minvalinde bir paylaşımla kısa süre önce yaptı. Tabi bunları hep satır altı, üstü kapalı, aralarda ben 2.4× dedim şurdan aşağısı herşey olur vs mesajlarının gölgesinde servis etti. Hala buralarda yazıyor olması da ilginç daha görevi tamamlanmamış demek ki. Aman diyim yeni nickler görüyorum. Her daim kendi planınız doğrultusunda hareket edin. Her yazılanı kendi şüphe süzgecinizden geçirip işinize geleni değil, işinize yarayacak olanı kullanarak okuyun değerlendirin.

asla yatırım tavsiyesi değildir. bireysel gözlemlerim yorumlarımdır.

8. Arkadaşlar tüm göstergeler sat veriyor, düşen bıçak tutulmaz. Biraz pahalı olsun ama trend otursun, eskiye bakıp da vay ucuz buralar deyip alırdık, almayın. Hem nereye ineceği belli değil, hem de zaman ve sağlıktan olmaya gerek Yok. ABD'deki dava ile TSPOR'un ilgisi olamaz değil mi? Bilgisi olan var mı? YTD.

Sayfa 23/911 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •