Sayfa 23/964 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 177 - 184 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

2014 yılında 10 usd'yi görmüş hissenin durumuna bakın, resmen sürünüyor. Üstelik son 2 senedir sürünüyor. Sn. dudu buralarda mı bilmiyorum ama arada bir forumu okuyorsa onun düşüncelerini öğrenmeyi çok isterim.
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

2. borsinear mıdır nedir? nasıl bir korelasyon kurdun acaba referandum sonucu ile PNSUT arasında. Saçmalamayın arkadaşlar yaa. Ben kendimle iddialaşayım bakalım. 15,54 veya üstü kapatacak. Aşağıda mal alamazsa mecbur yukarı sürecek. Bakalım aşağıda kaç kişiye mal sattırabileceksiniz. Ben bir bağ kuramıyorum ama hadi referandum ile bir bağ kurun ve hisse bocaladı diyelim. Ne kadar bocalayacak? Ne kadar sürecek. Bu fiyatlardan mal verilir mi? Onu da herkes kendi düşünsün. iyi günler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
    Yazdığımı anlamamak için afedersiniz mal olmak lazım

IF : referandum result is NO ---> IMPACT : PNSUT drops by 50 kuruş

Sonrasını yazmadım, yine toparlayacaktır ama böyle sığ tahtaların büyük düşüş günlerinde durumu içler acısı olur.

Biz böyle hevesli çok gelen giden gördük Pnsut hepsini forumun tozlu arşivlerine yolladı.

Zor hisse bu.

Keşke mal alma derdinde olan birisi olsa, ama yok. O geçen işlemlere biz top çevirme deriz

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by nurullahtarıkarıkan Yazıyı Oku
    Büyük kazançlar büyük risklerle olur. Kayıplar da tabi
    Özellikle KY olarak biz parasal gücü elinde bulunduranlar da olmadığımız için ne kadar yön göstersek yalan olur. Para tekniği bozar. Ama çizgi birleştirmesini de biliriz. Bakalım hangi senaryo gerçekleşecek. Risk olmasa eğer borsa olmaz zaten. Bizim gibiler bu adrenaline de bağımlıyız galiba. Kanımızı sulandırıyor
    Attached Images Attached Images

5.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Yazdığımı anlamamak için afedersiniz mal olmak lazım

IF : referandum result is NO ---> IMPACT : PNSUT drops by 50 kuruş

Sonrasını yazmadım, yine toparlayacaktır ama böyle sığ tahtaların büyük düşüş günlerinde durumu içler acısı olur.

Biz böyle hevesli çok gelen giden gördük Pnsut hepsini forumun tozlu arşivlerine yolladı.

Zor hisse bu.

Keşke mal alma derdinde olan birisi olsa, ama yok. O geçen işlemlere biz top çevirme deriz

Syg.
    Evet çıksa Pınara ne Hayır çıksa Pınara ne? Hayır çıkacak diyenler Ulker alsın Evet çıkacak diyenler Pınar alsın gibi bir anaokulu mantığı da güdersen on numara olacaksın. Kısaca özetleyeym mi kardeşim. Belirsizlik bir düzeltme fırsatı olarak kullanılıyor ve bir çok hisse dirençlerine çekiliyor. Daha basit nasıl anlatayım sana. Bir daha haddini aşarsan ben de kötü konuşurum yapma kardeş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
     Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Evet çıksa Pınara ne Hayır çıksa Pınara ne? Hayır çıkacak diyenler Ulker alsın Evet çıkacak diyenler Pınar alsın gibi bir anaokulu mantığı da güdersen on numara olacaksın. Kısaca özetleyeym mi kardeşim. Belirsizlik bir düzeltme fırsatı olarak kullanılıyor ve bir çok hisse dirençlerine çekiliyor. Daha basit nasıl anlatayım sana. Bir daha haddini aşarsan ben de kötü konuşurum yapma kardeş
    Polemik yaratma tahtaya bak tamam

Pınarın derdi belli mal toplamak en ucuzundan bu fiyatlardan kimse vermez veren varsada alttan alırım diye verir tabi risk alarak

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
    Yanlış bir davranışım olduğunu düşünüyorsanız forumun dirlik ve düzeninin sağlanması adına beni kanuna teslim ediniz

Ben buradayım ne suç isnad ediyorsanız açık konuşunuz

Sayfa 23/964 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •