Sayfa 230/416 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    Üstad artık şirket zaten Galip in sayılır en büyük sermayedar oldu bence firma allanıp pullanıp yeni birine satılacak...YTD
    Borsa değeri satış rakamına referanstır mutlaka.. YTD

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olabilir kardeş... Zaten o kadar lotu kolay kolay çıkamaz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu şekilde alım yaparak kimseden mal alınmaz belki birilerinin elimdeki yüklü malları almak için yapıyor da olabilir orasını bilemem ama 1.60 kademesine 400 bin lot alis girmek ya verin artık yada daha alacağım votu toplayamadim demektir.veya 1.60 üzerinde iki kademe mal koyup satmak yabunu yapıyor veya istese 10 demedeki satıştaki lotları bir anda alsa en az dün 300 bin lot alırdı ama almadı veya o lotlarda kendisinin olduğu için cizmedi bu kadar bu kağıdı gostere göstere de götürülmez burası vangd tahtası değil burda meri teyzenin robotu bile gelse gün sonu Zarar eder.burdaki yatırımcının elleri nasır tutmuş fırsatını bekliyor.yazdıklarım beni bağlar ytd

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Watercity Yazıyı Oku
    Bu şekilde alım yaparak kimseden mal alınmaz belki birilerinin elimdeki yüklü malları almak için yapıyor da olabilir orasını bilemem ama 1.60 kademesine 400 bin lot alis girmek ya verin artık yada daha alacağım votu toplayamadim demektir.veya 1.60 üzerinde iki kademe mal koyup satmak yabunu yapıyor veya istese 10 demedeki satıştaki lotları bir anda alsa en az dün 300 bin lot alırdı ama almadı veya o lotlarda kendisinin olduğu için cizmedi bu kadar bu kağıdı gostere göstere de götürülmez burası vangd tahtası değil burda meri teyzenin robotu bile gelse gün sonu Zarar eder.burdaki yatırımcının elleri nasır tutmuş fırsatını bekliyor.yazdıklarım beni bağlar ytd

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Watercity düşüncelerime tercüman olmuş sunuz tşk ederim.Evet birazda eski patrondan bahsedelim babadan kalan bir şirketi nasıl yöneteceğini bir türlü öğrenemedi nerdeyse hazırı tüketip sifirlayacakti yaşı kadar geçmişi olan bir şirketi, kendiside bundan sonra ne olacağını bilmiyordur bu işin salça üretmekle olmadığını şirketi ayakta tutmak için ne gerektiğini bundan sonra Galip abisinden öğrenir artık.insallah ytd

4. Fırsat 0.80 krs.tan mal almaktı değerlendirdik çok şükür satıp satmamak keyfe keder,şirketteki sıkıntı çözülemez değil...Tarihi zirvesi 5,eller nasır falan değil yılda en az iki kez %50 fiyat marjı var bunun, 2 hissem var stratejim primli yi sat primsizi al.2.15 sattım uçamayan kuşu bunu aldım düştükçe aldım ki 2. kurum 0.80 de bekleyelim giderken alırsınız deyip speğe çalıştı ...
    Amcam çizemez mi,anasını bile beller,acelesi yok,isterse basar 0.80 ede döner ...Çok patronlu şirket çoguda yaşını almış yabancı, satsınlar kurtulsunlar birisi alıp hayrını görsün inş.100trilyon ciro az bi uğraş mı?YTD
    Kimse kimseye akıl vermesin herkesin aklı kendine 1 di şimdi 1.60 alan alır,satan satar.Ben şirketin ortağıyım ellerimde nasır değil mantıklar farklı bu hisse beni şimdiden emekli etti çok şükür...

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Galip almasaydı 80 kurus fırsat olmazdı zannımca malın elinde patlardı.galibe dua et bence

6. Formeti sattım merko aldım zararım %30 formet tavan bende zararı al sattan cıkarıcam

7. 69 dan 40 binsattım aşagı gelicek zaten ordan alıcam

8. Burayı kesinlikle spek ve patron takip ediyor ve bunu bugün kanıtladım rahatsız olduğunuz belli oldu.gelelim bugünkü alıma metro nun yapamadığını global çok güzel yaptı on kademede 450 bin lotu nasıl toplandığını gösterdi.fakat hala kağıda küçük yatırımcı ilgisi yok belki daha buna vakit var veya daha dökülmesini beklediği lotları bulamadığından fazla gözönünde olmak istemiyorlar zamanı geldiğinde Mynet, Facebook,Twitter Borsa sayfalarına buralara haber düşürürler bu aldıklarını kime satacaklar . Düşüncelerim beni bağlar YTD.

Sayfa 230/416 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •