Sayfa 231/1008 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: Vıop LVI

Rahat bırakın tokatçıyı
    Azda o sallasın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Ya tokatlı atmak parayla mı değil mi? Haftasını haber at, sosyal medya takip ettim pala planı vs ortaya at, efsane işlemler yapıyorum diye ortaya at.

Tek bir yazınin arkasında bir ispat bir dayanak olsun. Olmayacaksa azaltsan mi yazmayı acaba. Gereksiz sayfalar hızla ilerliyor.
    Boş yazma forever... hadi bakiyim yaylan.... Adamlar para kazan diyor kazanmalım mı.. ben siyaset ile borsa gerçeklerini karıştırmadan işlem yaparım hava nereden esiyorsa balı oradan alırım... umarım yazdığımı anlamışsındır....

3. Tokatlı ne yaptın akşam pazarında? Var mi poz yeniden?

Yarın aldım sattım dediğinde topic efradı bilsin diye soruyorum..

4. Yok o sonradan geliyor bugün aldım sattım kazandım diye üfürüyor.

Atmak parayla değil ya.

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Tokatlı ne yaptın akşam pazarında? Var mi poz yeniden?

Yarın aldım sattım dediğinde topic efradı bilsin diye soruyorum..
    Şu an flat...

6. ABD'liler BOP projesi mesajı vermiş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Evet arkadaslar, bu islem hacmi ile 2.2 % yukseldik bugun. Saticilar endeksin daha yukari gitmesine izin verdi diyelim simdilik. Bugun para girisi cok az olmasina ragmen yukselis icin yarinda umutluyum. Bugunun yukseginden actigim shortlari seans icinde kapattim. Geceyede long hisse girdim. Yarin ki senaryo yine bugunun yuksegine gelir ise short acmak olacaktir. Taktikleri yukselt ve mali tahtaya bosalt olmus. Kimse hisseler ile duygusal yakinlik kurmasin bofa alistan satisa, garanti alistan satisa gecti bugun. Kar cebe yakisir. Çok çok olumlu bir haber olmadikça bu yukselis 8020 yi gecemez.Ralli felan olmaz ne islem hacmi ne para girisi var. Buyuk resimde yabanci satiyor yerliler aliyor. Yerlide fazla goturmeden basiyor tahtaya mali.

Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Bugun para girisi cok az olmasina ragmen...
    birde bu var tabi

dayu benim matrikste para girişi 4,2milyar tl

endeks en baba günde 10 yapar, yarısı demek

nasıl az ? bunada mı başka yerden bakıyorsunuz sizler

Sayfa 231/1008 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz