Sayfa 233/915 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Eleman dünkü aldıklarını kusmuş gibi gözüküyor. Bakalım hayirlisi

2. metro zaten dün 2,100 milyon lot almışdı, tek ciddi satıcı metro oda 790 bin satmış çok korkulacak bi durum yok gibi bence, tekrar toparlayabilir ,,,ytd

3. Bu deniz ve iş yeni yatırımcı öyle mi ? Çok inandırıcı..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hareket başlangıcından bugüne alışlar ve maliyetleri

Eğer bu iş kendisi değilse büyük düello var demektir. Kendisi ise de daha gidecek çok yolu var demektir. Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gerçek yön yarın belli olur eğer endekste uygun olursa.Yalnız bir şeyi iddia ederim ki bundan böyle çok durgun seanslar geçiren bir hisse olmayacaktır.Bugün 3.84 gördü ve salındı,yarın belki dalga boyu bir miktar daha yukarı çıkabilir ve 3.9X ları görüp bir miktar gene salınır.Veee sonundaa nasılsa gene salınır düşüncesindekilerin elindekileri alarak kapanacaktır.Tabi ki benim ki kendimce bir senaryodur YTD.Güzelliklerle kalın.

6. Eksi endekste şimdilik iyi duruyor ama çok hızlı hareket edebilen bir hisse olduğundan kapanışın ne olacağı önemli.Her zaman dediğim gibi Ahmet sattı,Mehmet aldı bunlar tabi ki önemlidir fakat her şey demekte değildir.Kapanışın 3.75 üzeri olması önemlidir,endeks toparlarsa biraz daha iyi performe etmesi beklenebilir.Bekleyip göreceğiz.Yükselişin bu tarz yumuşak bir ivmeyle olması benim eylül,ekim ayları hissesi olması fikrimi kuvvetlendiriyor.Daha önce test edilen zirveleri daha düşük endekste yaptığı düşünülürse eski zirveyi egale etmekle kalmayıp kendine yeni zirveler araması mümkündür.Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi olamaz çünkü kaybedenler klübü kurucu üyesiyim. Hoşluklarla kalın.

7. Manzara güzel bugün

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Sevdim bu hisseyi ya ne güzel sessiz, küçük yatırımcı çok yok izleyen yok curcuna yok )

Sayfa 233/915 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •