Sayfa 233/804 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 6426 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Ben de orta vadede olumlu bekliyorum.

Sen al bi daire hocam bi tane de ben alırım oldu mu 2
    2 de proje var altın ve tank,
    püskevit hesabıyla 20 olur hisse

2. Galip gelse 50 kişi alkışlarmış.ben uzun süredir bir grubun bu kağıda gireceğini bekliyordum.Bu galip olur Mehmet olur farketmez en azından 4.40 dan al 4.60 sat sonra kağıt düşecek diye yayın yapıp dur 4.40 dan yerine koy para kazan.Sizin gibilerden kurtukdukya en büyük kazanç bu.Sen borsa biliyom diye konuş dur.Allaha şükür atı alan Üsküdar'ı geçti.

3. benden kurtulmak derken ahahahahahahaha
    biz gibiler derken teknik analiz bilenler mi ?
    hay allah ya,
    valla çok komikk.....
    yani bu nasıl hahaha
    kendine güven...
    atı alan nasıl ?
    peki..

ilkokul mezunu musun arkadaşım sen ?
    bilmez misin bilene kafa tutarak bi şey öğrenemezsin...

4. Karanlık odada dikkatimi çeken 5.08 sen aşağı gelmesin diye 60 k kusur lot vardı 5.09 da da 25 k kusur yanlış hatirlamiyorsam çünkü ha bire satışlar yüklüydü

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    Galip ve Nugyo kapisiyor. Nugyo yener ;)
    Galipin veya başka speğin patronlarla kapışmaya gireceği bir hisse değil. Hem defter değerine göre çok yukarıda işlem gören hem finans durumu hiç iyi olmayan bir hisse.

Patron desteği olmadan spekler yüksek maliyetlere katlanıp yukarı taşıyıp kolay alıcı bulamazlar teneli desteklemeyen hisselerde.

6. Temel yapısı ve finans durumuna göre geldiği fiyat itibari ile gyo lar içinde en az beğendiklerimden ama en çok spek eli değen hisselerden olduğu için her zaman harekete açık olduğu için takip ediyoru

Sonuçta patronlar 3.40 tan kendilerine hlsse ihraç etti. Uzun süre o fiyatlarda ilken kimse hisseyi bu kadar konuşmuyordu o fiyatlarda alamayanların şimdi çok daha yukarıdan mı hisseyi daha cazip buluyorlar.

Gerçi her haberde spekler hemen işbaşında, belliki spekler bir güzellik yapacak. Acaba hangi fiyattan piyasayı donatacaklar ?

Siz iyi niyetli değilsiniz arkadaş. 20 milyon TL kur zararını silmeye 2 gün kala temelden ve finans durumunun hiç iyi olmadığından bahsediyorsun.

Biz şimdiki defter değerine bakmıyoruz, sene sonunda defter değerini hesap etmeye çalışıyoruz.

Kolay gelsin size.

8. Gecen giren Galip degil bizim bakkal huseyin o zaman )))) allaaaam ya valla cok komik burasi ahahaha ya

Sayfa 233/804 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •