Sayfa 233/305 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by erkangoc Yazıyı Oku
    Alnus yatırım temeddüyü hisse alırsa ucar buhisse
    Alnus yatırım genel satıcı takaslardan anladığım 2 milyon küsürleden 1.700 lete ündirdi bu da fiyatıı 1.36 kardan aşağı baskıladı
    Alnus yatırım vur kaçcı

2. temettüyü de bastık crdfa ya bakalım ne olacak hayırlısi.

kafama göre dön dünya

3.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    temettüyü de bastık crdfa ya bakalım ne olacak hayırlısi.

kafama göre dön dünya
    Sayın burcee bu kadar temettü kağıdım da hiç aynı gün temettü almadım ki İşbankası vermiyor demekli ben işi tekbik olarak yazardanız bankayı arıyabileyim

Crdfa al dediğimde de temettü parası görmüyorum bu 1 yasa ise
    İşbankadı farklı uygulayamaz sanırım

Bana 1 dayanak olacağım yazı yazarsanız bankayı ilgili 1imi arıyabileyim
    Yıllardır diğer temettü kağıtlarım dahil hiç1inden aynı gün temettü kullanmadım 2 nci gün kullandım

4.  Alıntı Originally Posted by erkangoc Yazıyı Oku
    Eved 25 milyonu rahat yakalar yeni yılda fayiz indirimide gelirze fayize altarnetif olarak cazibezi artar
    Yeni yılda faiz indirimi konusu diş etkenlere özellıkle fed e bağlı fed parasal sikilastirmaya devam ederse güçlü dolar nedeniyle mb faizleri aşağıya çekmekte zorlanırki gerekli durumlarda parasal sıkılaştırma yapabiliriz açıklaması var.hali hazırda 3 ceyregin kari olan 18 milyon kar bilançoda duruyor 3.çeyrekte aktifleri 681 milyondan 500 milyona düşmüş durumda ancak yukumlulukleride 190 milyon azalmış aradaki fark şirket lehine 6 milyona yakın fark yaratmış durumda bu ortamda sirketin daha az riskli işler yapacağını umuyor karşılık giderlerinde tahsil edilemeyecek alacaklar konusunda daha seçici ve özenli davranacağını düşünüyorum.ozellikle ihracatın iyi gitmesi şirket için olumlu.ancak hissenin kendisini 2 'li rakamların üzerine atması için 2020 yi beklemek gerekir diye düşünüyorum.gelir akışı yaratma konusunda ve kurumsallık konusunda sirketin hicbir sıkıntısı yok , yatırımcılık anlamında pasif gelir yaratma konusunda ders olarak okutulabilir

SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Sayın burcee bu kadar temettü kağıdım da hiç aynı gün temettü almadım ki İşbankası vermiyor demekli ben işi tekbik olarak yazardanız bankayı arıyabileyim

Crdfa al dediğimde de temettü parası görmüyorum bu 1 yasa ise
    İşbankadı farklı uygulayamaz sanırım

Bana 1 dayanak olacağım yazı yazarsanız bankayı ilgili 1imi arıyabileyim
    Yıllardır diğer temettü kağıtlarım dahil hiç1inden aynı gün temettü kullanmadım 2 nci gün kullandım
    vakıfyatırimda hesabım nakit çekemiyorum ama hisse alabiliyorum hesabım da görünüyor.

kafama göre dön dünya

6. Bende işbankasını aradım 4 dakikalık 1 görüşme de anlattı mkk vb tanmlamalarla 2nci işgünü ve öğleden sonrasıki bnde yılkardır böyle alıyorum

Sizlere avans niteliğinde veriyorlardır neticede temettü yatacağından yattığında banka avansa karşılık 0 lıyordur dediğiniz gibi parayı çekemiyorsunuz

Parayı çekememe buna işarettir

İnfodann kurtulduk sıra gedikte kafaya vuruyor

8.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Bende işbankasını aradım 4 dakikalık 1 görüşme de anlattı mkk vb tanmlamalarla 2nci işgünü ve öğleden sonrasıki bnde yılkardır böyle alıyorum

Sizlere avans niteliğinde veriyorlardır neticede temettü yatacağından yattığında banka avansa karşılık 0 lıyordur dediğiniz gibi parayı çekemiyorsunuz

Parayı çekememe buna işarettir
    olabilir

kafama göre dön dünya

Sayfa 233/305 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •