Sayfa 234/734 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 5867 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Herkese bol kazanc. bence haber falan olacaksa açıklanmaya yakın 1-2 hün hisse canlanır diye düşünüyorum. Suan bildiğiniz gibi hisse bu hafta ya öldü ya da ölü taklidi yapıyor :D Sanırım yarın pazartesi falan eğer tabi bu ortaklık falan olacaksa bunun haberi falan gelmez. Yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dostum kusura bakma ama yazdıklarının akla mantığa ve yatırım stratejisine uygun bir durumu yok. Eğer Bir Haber olduğundan ya da geleceğinden bu kadar eminsen takviyeni şimdiden yap o zaman. Böyle büyük bir gelişme olacaksa muhakkak senden önce öğrenenler olacak ve onlar hisseye girince hisse hızlıca yükselecektir.

3. Yatırım stratejisi cebindeki para kadar oluyor.
    Haberi aldığımda takviyeyi kredi ile yapacağım.
    Kredi faizi yemek istemediğimden almıyorum. Herkesin kendi hesabı var .
    Akıl mantık haber gelirse devreye girecek.
    Şimdilik beklemedeyim

4. Kişilerin zaafları ve korkuları devreye sokuluyor. Bir süre yatırım yapan insanlar bu kez parayı kaybetme korkusuyla daha fazla yatırıma devam ediyor. Daha fazla kişiyi içinde bulundugu aiateme katmaya çalışıyor.
    Güzel tespit.

Lütfen kimseyi kendi sarmalınıza sokmayın.
    Kimseyi etkilemeyen.ben yapıyorsam yada etkiliyorsam çok üzülürüm.
    Amacım burada sadece sohbet.
    Alın demem.satin demem.
    Sadece beklerim kendimce..yalnizca sabrediyorum .
    Allah sabrımin karşılığını misli ile bana versin.

5.  Alıntı Originally Posted by Kenanx Yazıyı Oku
    Kişilerin zaafları ve korkuları devreye sokuluyor. Bir süre yatırım yapan insanlar bu kez parayı kaybetme korkusuyla daha fazla yatırıma devam ediyor. Daha fazla kişiyi içinde bulundugu aiateme katmaya çalışıyor.
    Güzel tespit.

Lütfen kimseyi kendi sarmalınıza sokmayın.
    Kimseyi etkilemeyen.ben yapıyorsam yada etkiliyorsam çok üzülürüm.
    Amacım burada sadece sohbet.
    Alın demem.satin demem.
    Sadece beklerim kendimce..yalnizca sabrediyorum .
    Allah sabrımin karşılığını misli ile bana versin.
    Sayın Kenanx, geçen gün de sormuştum ama galiba yazmaya ara verdiğiniz için cevap alamadım.
    Yazılarınızda ısrarla ortaklık diyorsunuz. Bu ortaklık hissede yönetim kontrolünü değiştirecek bir ortaklık mı olacak yoksa sadece hisse satışı şeklinde bir ortaklık mı olacak. Bu konu çok önemli ky açısından. Çünkü yönetimde değişiklik gerektirmeyecek bir hisse satışı sonrası şirketin çagrıdan muaf olması anlamına gelir ki bu durumda kactan satılırsa satilsin ky ye bir faydası olmaz. Saygılar...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar ben sadece ortaklık var dedim ve yine sadece yeni gelen üst düzeyler geldi dedim
    Kim ne yapar yada ne yapacak bilmiyorum.
    Yönetimde Hakkolar olur kanımca.gelenler bence finans ve bilanço geliri dışında birseye karışmaz.

Bu konuda net bilgim yok.
    Yardımcı olamadım balıkadam kusura bakma lütfen.

7. Benim çalıştığım kurumda yabanci ortakli ama yonetimde yoklar.
    Sadece sene sonu bilançoya ilgililer.

8. Hakko, Vakko'nun anekterini kimseye teslim etmeyecek. Amaç Vakko markasını Uluslararası arenaya taşımak. Bunun için stratejik ortak arıyor. Daha önce yazdım buna benzer bir durum fujitsu-siemens anlaşmasıydı. Fujitsu avrupa pazarına yerleleşebilmek için siemensle stratejik ortaklık kurmuştu. Eğer söylendiği gibi dünya çapında bir moda devi ile anlaşılabilirse hissenin çok iyi yerlere gideceğini düşünüyorum. Gerçekleşmezse de 3.60 - 3.80 bandına çekilir ve yatay seyreder. Ancak okuduğum kadarıyla Hakko çok istekli ve süreci sonuna kadar götürecek. Bu süreç 1 hafta ila 8 belki 9 ay arasındaki bir vadede olur.Yani haber yarın da gelebilir 2 ay sonra da. O nedenke hisse 4.30 üzerinde kalıcı çünkü haber bekler konumda kulaklar tetikte.Kısacası Sabır sabır sabır. ( kişisel yorumumdur. Y t.d )

Sayfa 234/734 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •