Sayfa 234/342 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Niye gittiği yerde kalmıyor neden hep benzer hareketleri yapmış
    Burasi BAKAB diyari, BAKAB' a hoşgeldiniz

2.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Niye gittiği yerde kalmıyor neden hep benzer hareketleri yapmış
    %3-5'lik her yükselişte satışa mal yazmak için elinde yüklü miktarda hisse tutanlar var. Bunun nedenini bilmiyorum ama gittiği yerde kalmamasının tek nedeni bu.

3. GEnel anlamda yukselislerde satıp düşüşlerde alım yapan kurumları toplasanız 600-700 bin lotu çıkmaz.
    Ki ben bu kurumların da 50-100 binden fazlasını bu fiyatlarda sat-al yapacagini sanmıyorum.
    Bakab yatırımcısı çok az sayıda ve bu yatırımcı da nihayetinde Bakabda duruyor ise beklentisi sanırım bu seviyeler değil.. yoksa burada işi olmazdı.
    Birileri bu tahtaya o veya bu nedenle girdi ise ve mal almaya calisacak ise, bu fiyatlarda almaya kalkarsa çok bekler .. işte Alnus’un alabildiği 90 bin lor onun da alış ortalaması bugünkü kapanışın yüzde 11-12 üzerinde...
    benim tahminim bu tahtada örneğin >500 bin lot almak isteyen birinin fiyatı 7-8 aralıgına çekmesi gerektiği şeklinde. Yoksa bu kadar mal beklerse alamaz.
    Ytd

Bu ekonomık ortamda bakab gb kağıttan 500 Bn lotcuk alacak babayıgıt olacağı kanaatınde degılım...Yıne Cb ve yakın avanesinin işidir...aldıkları temettulerle el ense cekıyorlar bnce....ytd

5. bu kur seviyesi bakab yılık karda etkisi ciddi olur
    3. çeyrek kaybını karşılar
    bence fazla verildi kagıta
    kagıta kimse bulaşmaz çünkü dışarıdaki lot sayısı yok denecekkadar az
    yılık kar beklentim 45 milyon civarı
    bir beklentim var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,707
     Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    Yürü be Alnus kim tutar seni, Alnus sen bizim herşeyimizsin, Taciroglan ver malını bi çektir git artık
    2005 yılından beri aralıksız tahtayı izlerim şurası bir gerçek geçtiğimiz cuma günü tavan olduğundan beri tahta aralıksız hareketli, galiba bu AlNUS robotla işlem yapıyor, iyide yapıyor. Tahtaya hareket getirdi ama acaba işlem hacmi artıyormu göremediğim için bilmiyorum, inşaallah hacimde artıyordur.:yes:
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,707
    ALNUS' un robotu galiba yine sigortaları attırdı, devre kesildi...:notr:
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. Hammadde ve Euro/tl kuru tam da şirketin istediği gibi gidiyor.

Euro/tl kurunda şu andaki 6-6.2 seviyeleri şirket için optimum nokta. Bu seviyelerde kalan kur ile yıl sonu karının sermayesinin üzerinde olması gerekir.

Hammadde fiyatları ise petrol ile beraber düşmeye başladı. Hammaddenin bu sene için etkisi olmaz ama önümüzdeki sene bilançolarında mevcut kur ve hammadde fiyatları ile çok ciddi kar rakamları gelebilir.

Sayfa 234/342 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •