Sayfa 235/385 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Hissede ben de , sayın mühendiste haklı çıktık. o ilk etapta 6.110 görülmeliydi lakin gözü toprağa bakıyor derken ben hayır yükseliş bekliyorum demiştim.

Bugün 6.110 seviyesi görüldü. Tera /gedik ikilisi birkaç gün önce başladığı operasyonu bende bitirdi.

Biz şirketten gayrımenkul değerlemesi beklerken onlar satış kararı almış. neden/niçin bilmiyorum.

Şirketin iştiraklerine dair ihale haberi beklesem de hareket tarzı hoşuma gitmiyor.
    Bu nedenle kırılgan piyasada bekle gör stratejimi değiştirdim ve aktif ,duruma göre pozisyon taşımaya karar verdim.

Al/sat - yatırım tavsiyesi değildir.
    aynen öyle.. 6,11 rakamı ben ondan ümidi kestikten sonra geç de olsa geldi.. çok kısa bi zamanda gösterip çekmişler..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

2. Vay arkadas ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. şimdiki öngörünüz nedir muhendis bey

İki gündür Tera/Gedik ve yancılarının operasyon yaptığını ve güvenmediğimi yazdım. Hatta ilk seanstan sonrada herkesi uyardım.

Yan kurumları bilmediğimiz için Tera büyük zarara uğradı diye düşünüyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    İki gündür Tera/Gedik ve yancılarının operasyon yaptığını ve güvenmediğimi yazdım. Hatta ilk seanstan sonrada herkesi uyardım.

Yan kurumları bilmediğimiz için Tera büyük zarara uğradı diye düşünüyoruz.
    Operasyon mu var sayın hak,
    Dökmeye mi çalışıyor.. Nasıl bir işlem gerçekleşti bugün böyle? Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dokunanı yakarım modunda bir gündü,

Aslında gelen haber mükemmeldi, başka bir hisse olsa tavan kitlerdi, yatırımcı nasıl güvensinde el sürsün, yazık değil mi 6,00 üzerinde maliyeti olana, çok acımazıs bu piyasa, teradan işlem yapan ne yapmaya çalıştı anlayan var mı? Herkezin kuyruk acısı varmış gibi malı teraya çaktı, terada geri tepti, gün sonu 200 bin tl zarar tahta tek anlamıyla tiksinti verdi,

Savunma sanayi ihalesi alacak kar edecek bir avuç küçük yatırımcı para kazanacak yok böyle bir dünya yukarda maliyeti olanlar dökülür, bireyselde mal kalmaz, hisse tavan yapar, borsa son zamanda bundan ibaret, ha birde havayollar var her gün yüzde 4 yukarı şartlar ne olursa olsun, dışardan bakanda borsa 1000 yukselmiş, ne anlamı var ki taşıdığın hisse çakılmış, endeks uzaya yükselmiş ne olur ki, af edersiniz bir bok olmaz, bu tımarhaneyede yatırım yapılmaz, aklı olan bu piyasaya bulaşmaz, hangi hisseyi alırsan al maliyetine gelmesi bir yıl, taşımadığın hisse ise hava yolları gibi fiyatı uzaya çıkabilir normal

7. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8. tera nın canına okumuşlar resmen
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 235/385 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •