Sayfa 235/759 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 6068 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Bu hareketler sağlıklı büyüme için iyidir. Çocuk gibi düşe kalka büyüyecek. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by zincirsiz Yazıyı Oku
    Bu hareketler sağlıklı büyüme için iyidir. Çocuk gibi düşe kalka büyüyecek. YTD.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by zincirsiz Yazıyı Oku
    Bu hareketler sağlıklı büyüme için iyidir. Çocuk gibi düşe kalka büyüyecek. YTD.
    Ben bu günlük tahmin olarak söyledim ama dediginde haklısın kardeş, yoksa sirketlik bi durum yok şirket artık kabuğundan çıkıp hak ettigi yere doğru emin adimlarla gidiyor

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. tekrardan 2,36 desteğine indi...tekrardan buradan toparlamasını bekliyorum...gün sonunu nötr veya hafif artılı kapatabilirsek iyi olacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. diğer hissem gentaşın bu gün kapanışta bilançosunun gelmesi lazım..gentaş tam bir aydır 1,65-1,72 bandındadır...insanı fıtık etti...(fıtık olmadan da kazanılmıyor... borsada sabır çok önemlidir ) artık orda da herşeyin netleşmesini bekliyorum...ona göre karar verecem...son bir aydır kendimi tek kollu batal gazi gibi hissediyorum...

6. Keko abim den sonra azcık gönül darlığından kurtuldum Allah razı olsun Gönlü güzel insan 🙏

7.  Alıntı Originally Posted by Poyurazbey Yazıyı Oku
    Keko abim den sonra azcık gönül darlığından kurtuldum Allah razı olsun Gönlü güzel insan ��
    senin zarar %20-25 civarı idi...bu çok büyük bir miktar değildi dostum...biraz sabırla rahatlıkla çıkarılabilir...yeter ki panik yapılmasın ve gereksiz spek hisselerinde zarar yapılmasın...

8. gün sonunda nötr veya hafif artılı olsaydı iyiydi demiştim bir ara artıya geçtiyse de bunu sonradan başaramadı...günü %1,66 ekside ve 2,37 fiyatından kapattı...işlem hacmi ise 1,3 milyon civarı oldu....dün işlem hacmi ise 3,1 milyon idi...görüldüğü üzere hisse işlem hacmini düşürüp biraz dinlenme ihtiyacı hissetti...

dinlenmesi daha sağlıklıdır dostlar...zaten neredeyse alıştık biliciye...her çıkışından sonra bir miktar düzeltme yapıyor ve dinleniyor...

şimdi önümüzde 2,49 a kadar maliyetli bir yol var...hisse olası çıkışlarında artık bu yolu daha düşük hacimler ile doldurabilir...

hissenin dinlenme sürecinde işlem hacmi yakın geçmişte en düşük 1 milyon tl ye kadar düşmüştü...bu gün ise bu miktar 1,3 milyondur....yani hisse isterse p.tesi bir miktar daha işlem hacmini düşürmek isteyebilir ama isterse de artık tekrardan tepki sürecine girebilir...çünkü 1,3 milyon işlem hacmi en aza çok yakındır...yani büyük bir ihtimalle p.tesi düzeltmesini ve dinlenmesini sonlandıracaktır...p.tesi gün içinde 2,49 direncine kadar bir tepki sürecine girme ihtimali dahi vardır...artık orayı geçerse 2,50 lerin üzerine çıkmaya başlayacaktır...

Sayfa 235/759 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •