Sayfa 236/993 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    G. Amed abi, şu yazılanları götünlen okuma alışkanlığından vazgeçip, gözünlen okusan iyi olacak.

Ölü sezon dahi olsa yurtdışından rezervasyon yaptırmadığın müddetçe, Türk vatandaşı o fiyatlara burada otel bulamaz.
    Bunu bilmiyorsun seninkisi tahmin

Sen bu fiyatin kis sezonu icin bile oldugunu bilmiyordun

ya bir gunde bilmediginiz konu hakkinda yazmayin be

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    G. Amed abi, şu yazılanları götünlen okuma alışkanlığından vazgeçip, gözünlen okusan iyi olacak.

Ölü sezon dahi olsa yurtdışından rezervasyon yaptırmadığın müddetçe, Türk vatandaşı o fiyatlara burada otel bulamaz.
    G.amed abi sormadan ben sorayım, Türk vatandaşı emekli olsa da bu kural geçerli mi..?

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Bu haber butun internette dolaniyor millet yaz ayi fiyati zannedip atlamis ustune kufurler havada ucusuyor

Ben konuya aciklik getiriyorum Turk vatandasi kendi oteline neden daha pahaliya gidiyor onuda birisi aciklasin anlamadim cok sacma
    Götünün bile basacağı şekilde anlatayım, yurtdışından sünnetsiz gâvur değerli euro gayme getiriyor, Türkiş vatandaş ise kendilerinin sınırsızca basabildiği değersiz türkiş kâğıt veriyor, işte bu istenmiyor.

Umarım o mabadın bunu anlamıştır, G Amed abi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Geçen zeytinyağı üstüne Edremit muhabbeti yapıldı, google hemen dayadı reklamı, çok ilginç yaw, yazının içeriğini de analiz ediyor alet...demek ki hep et but muhabbeti yapsaz

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Götünün bile basacağı şekilde anlatayım, yurtdışından sünnetsiz gâvur değerli euro gayme getiriyor, Türkiş vatandaş ise kendilerinin sınırsızca basabildiği değersiz türkiş kâğıt veriyor, işte bu istenmiyor.

Umarım o mabadın bunu anlamıştır, G Amed abi.
    Hayatinda hic matematik dersi aldinmi?

Ben otel sahibiyim Alman turist bana 400 euro mu versin yoksa Turk vatandasi ayni odaya 400x18 =7200 TL mi versin. Bana gore farketmez. O 7200 TL yi aninda bankaya goturup 400 Euroya cevirebiliyorsam kim takar.

Bilmedigin anlamadigin konularda yorum yapip dibe batiyorsun. Egitimli insan bilmedigi konuda yorum yapmaz sorar ogrenir. Anladinmi neden cok soru sordugumu?

Egitimli insan neyi bilmedigini bilir. Egitimli insan konusurken insan uzuvlarini organlarini isin icine katmaz.

6. Hiç kimse bana borsada 'sipikilasyon yapılıyor' dedirtemez

2019 dan sonra Masak'ta SPK uzmanı kalmamış..

01:53 ten itibaren

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Hayatinda hic matematik dersi aldinmi?

Ben otel sahibiyim Alman turist bana 400 euro mu versin yoksa Turk vatandasi ayni odaya 400x18 =7200 TL mi versin. Bana gore farketmez. O 7200 TL yi aninda bankaya goturup 400 Euroya cevirebiliyorsam kim takar.

Bilmedigin anlamadigin konularda yorum yapip dibe batiyorsun. Egitimli insan bilmedigi konuda yorum yapmaz sorar ogrenir. Anladinmi neden cok soru sordugumu?

Egitimli insan neyi bilmedigini bilir. Egitimli insan konusurken insan uzuvlarini organlarini isin icine katmaz.
    amk ülkesi ihracat ihracat diye niye ghötünü yırtıyor, al merkezden liraları götür pazara al Euroları..

8. Aynı otelde yurt dışından gelenlerin çok daha ucuza kaldığını bilmeyenler var aramızda,

Hatta bu konu keşfedildiğinde, vatandaştan bağlantısı olanların memlekette daha ucuza tatil yapmak için, Almanya'da yaşayan Türk kökenli hısım akraba tanıdık Turizm Acentaları üzerinden rezervasyon yaptırdığını,

Sonra bu konuyu otellerin de keşfedip bu şekilde yerli turistin yurt dışı acentalar üzerinden rezervasyon yapılmasının önüne geçildiğini ve pasaport kontrolü yapıldığını...v.s...v.s.

Nedense herkesçe malum olan şeylerin bu arkadaşa malum olmaması sorunu devam ediyor.
    ------------------------------------------------------------------------

Borsadan çıkıp da para nereye gidecek, başka gidecek yeri mi var sorusu akılları meşgul ediyor bu aralar...

Yine borsaya, ama yurt dışındaki borsa/-lara gidecek olmasın?

Yurt dışına para aktarmak genel temayülleri malumgillerin..

Misal geçenki yerli ve milli abla; Yunanistan'dan iki daire almış, hemi de firari FETÖ cülere kiralamış,

Onun şeyi abi de, 4.5 milyon EURO luk tekneyle, -ki 82 milyon TL yapıyor ve aktarımlara göre sadece kaptanına aylık 55 bin TL gerekirmiş, 3 de gemici, liman yakıt masrafları da über boyutta, Yunanistan' a vınlıyordu az kalsın,

Yok mok dedi de, birisinin de Londra'da evi varmış...

Eski mevzular zaten malum...Der Man, Die Frau mevzuları..

Hani diyorum ki, bunlar XBANK ı kaldırıp, onun gölgesinde SINAİ lerde çakıp malı...DJI SP500 diplerse burdan oraya, dönmemecesine, uzun vadeli temettü değer yatırımı neyim ayağına...yine borsaya (?) yatırım yapmasınlar, yerli ve milli abilerimiz...

Kıllanmak serbest bildiğim kadarıyla hala...hala serbest iken şaapayım dedim..

Sayfa 236/993 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •