Sayfa 236/371 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 2967 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. nasıl olduysa 75 i göstermediler endeks bugün artı iken artı kapatmazlarsa tüm sülalerine sıradan sayacağım.

2. bu hissenin mali defter degerini falan bilen var mi?? yani batma gibi bir durum soz konusu olabilir mi bimeks gibi? haber akisi var ama ne dusunuyorsunuz?? inanin korkuyoruz diye soruyorum enazindan elde kalani kurtaralim( atacta yasadim cunku!! bilgisi olan arkadas lutfen.benim tecrube ve bilgim yetmiyo artik cunku.. ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bu konuda sağlam bir araştırma yapmak gerek, bilançoları ve faaliyet raporlarını noktası virgülüne okumak şart.
    benim gördüğüm yüzeysel bir bakışla bir tehlike gözükmüyor, resmi belgelere yansımayan özel bir durumlar yoksa.
    ataçta da resmiyete yansıyan bir şey yoktu. tüm mali raporları makyajlı bir şekilde borsaya sokuldu sonradan bir bakıldı ki şirket batmış, o dönemde spk yönetimi de bu işin içindeydi.

4.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    bu hissenin mali defter degerini falan bilen var mi?? yani batma gibi bir durum soz konusu olabilir mi bimeks gibi? haber akisi var ama ne dusunuyorsunuz?? inanin korkuyoruz diye soruyorum enazindan elde kalani kurtaralim( atacta yasadim cunku!! bilgisi olan arkadas lutfen.benim tecrube ve bilgim yetmiyo artik cunku.. ytd

Şirket üzerinde Almanya da ki iştiraklerinden dolayı bir takım belirsizlikler mevcut ama şu an için iflas gibi bir olasılığı ben şahsen düşük buluyorum. Yakın zamanda gelecek 9 aylık bilanço ve sonuçlanması beklenen mahkeme kararları önem arz ediyor.
    Türk şirketlerin iflasının çoğunluğu, şayet art niyetli değilse ya çok kötü bir yönetime sahip olması yada yüksek oranda finansal, özellikle döviz bazlı borçluluktan ve borçları çeviremeyecek satış gelirlerine sahip olamamasından kaynaklı oluyor.
    Say Temmuz ayında kısa vadeli banka kredilerinden 6.527.000 Lira kapatarak önemli bir miktarda faiz giderinden kurtulmuş oldu şayet yeni krediler almadı ise, dediğim gibi 9 aylık bilançoda göreceğiz onu. Y.T.D. sadece kendi görüşlerimi belirttim.

5. endeks iyi olsada bu bir türlü iyi olmuyor, kesin kanaat getirdim, bunlar umumihanede dünyaya gelmiş, bu kadar kansız olamazlar başka türlü. hepimizi bıktırıp sattırmadan çıkartmamak için yemiş etmişler sanki.

6. endeks dusse 0.50 ler uxak degil gibi! b grubu ve bole neudugu belirsiz bir hisseye girmek buyuk hataymis !!

7. onun bunun evlatları 75 i de kırdılar, endeks yükselirken böyle ise yarın bir gün eksisinde 60 kuruşları görürüz. 0,95 lerden beri başka düşen hisselerle takas etmediğime hep pişman oluyorum zira o hisseler arada tepki veriyor bu tepkisiz bizi öpüyor.

8. bagbozumu arkadas isabetli yorumlar yapiyor tesekkurederiz.burda oncden yazan baska bir arkadas vardi oda guzel yorlar yapardi..ins iiflas gibi bir sacmalik yoktur mecburen bekleriz ozaman( millet yatirim yapar bekler yillarca biz zarar ciksin diye bekleriz(

Sayfa 236/371 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •