Sayfa 236/997 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    aşı zaten hasta olmanızı %100 önlemiyor ama daha hafif atlatmanızı sağlıyor. bu biraz tuhaf benim bildiğim aşı hastalığı önler arkadaş.nasıl çocuk felci aşısı olan çocuk felci olmuyorsa covid aşısı olanda covid olmamalı...

aşıya başta soğuk bakıyordum ama sıram gelince BIONTECH olacağım galiba...bize kalırsa tabii...

SINOVAC çin aşısı tırt diyorlar...ablamın arkadaşının annesi de bu çin aşısını olmasına rağmen hasta olmuş...

annem-babam ve kayınvalide-kayınpeder de çin aşısı oldular...

Sayın TÜRKOĞLU mesela kızamık aşısı da kızamık olmanızı yüzde yüz önlemez ama hafif geçirilmesini sağlar...

Asıl bilinmesi gereken ise aşılıların kendisi hiç hastalanmasa veya hafif geçirse bile bulaştırıcı olduğu , mikrobu evdekilere yada işyerindekilere taşıyabildiği.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bilgi için teşekkürler...evet bir de işin bu boyutu var...yani aşı olmakla iş bitmiyor...belki kendini koruyorsun ama çevrende evinde ailende aşı olmayan insanlara virüs bulaştırma riskin devam ediyor...

ben sokakta elimi kolumu sallayarak özgürce dolaşmayı özledim...dışarıda ailemle oturup bir şeyler yemeyi içmeyi özledim...

Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Sayın TÜRKOĞLU mesela kızamık aşısı da kızamık olmanızı yüzde yüz önlemez ama hafif geçirilmesini sağlar...

Asıl bilinmesi gereken ise aşılıların kendisi hiç hastalanmasa veya hafif geçirse bile bulaştırıcı olduğu , mikrobu evdekilere yada işyerindekilere taşıyabildiği.

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    2 milyar dolar tutarı doğru değil
    15 ile 180 milyon USD arası bi rakam makul..
    yine de fena değil..
    çoktan karayiplerde bir yerlerde olmalı.. Ya da hint alt kıtasında adalarda bi yerlerde,saklanmak için uygun..
    Hazırlık yapmadan olmaz bu işler..
    Diplomatik pasaport satan ülkeler bile varken! Vatandaşlık almak hiçte zor değil...

The Billions'ta ünlü bir borsacı hapse atılıyor..
    Avukatı 24 saatte çıkarıyor, başka ülkeye ait diplomatik pasaportu olduğu için!

Aynı olay İngiltere'de mallarına el koyulacak bir SSUD'lu içinde gerçekleştirilemiyor..(Walid el-Juffali)

Mutlaka Diplomatik Pasaport almalı COIN borsası sahipleri..
    Son düzenleme : keremalkm; 25-04-2021 saat: 14:27.

bu arada ben şuraya bi saptamamı yazayım. btcturk denen şirket geçen sene bir çok kulübe ota boka sponsor oluyordu. şimdi baktım hepsinden çekilmiş en son malatyaspordanda gitmiş. buda bişeye işaret paralar suyunu çekiyor gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    o oyuncağı yarın incirliğe inip eline verince anlarsın nerenle oynayacağını.

Sen ALMA konusunda bayağı tecrübelisin ama bu tecrübelerini aktarmada çok zayıfsın... Önce TESLİM OLMAYACAKSIN.., Çalış biraz... )))

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bilgi için teşekkürler...evet bir de işin bu boyutu var...yani aşı olmakla iş bitmiyor...belki kendini koruyorsun ama çevrende evinde ailende aşı olmayan insanlara virüs bulaştırma riskin devam ediyor...

ben sokakta elimi kolumu sallayarak özgürce dolaşmayı özledim...dışarıda ailemle oturup bir şeyler yemeyi içmeyi özledim...
    rna si değişen virüste aşı yüzde yüz etkili olmaz..
    panama ideal yer , kafası o kadar çalışmadığı için muhtemelen tayland falan takılıyordur lakin onun ailesine huzur vermezler..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    İşte seviye, işte feraset.
    "Siz de Arap' larla mı yatıp kalkıyorsunuz bu durumda?"

He hocam heee....
    Uluslararası iş birliği ile üretilen, dünyanın teknoloji üssü Amerika' nın başını çektiği,
    tekrar ediyorum; "dünyanın en büyük savunma sanayi projesini" hangarlarına kilitlerler.

Size ilgili kaynaklardan referanslı Facebook veya Youtube' da video olmadan bir şey anlatamayacağımı aşağı yukarı tahmin ediyorum.
    Ben genele hitaben yine de yazayım:

BOP projesinden ben 25 yıldır haberdarım... Düşünün bu kim bilir kaç yıllık projedir.
    Ülkenin güneyinde son 25-30 yılda parçalanan ülkelerin tarihine bakın.
    Özellikle İran-Irak savaşı ve sonrasında(ABD doğaldır ki Irak' ı destekliyordu ve körfez savaşı öncesi tonlarca silah yığmıştı bu ülkeye).

*Hepsi temelinde ABD tarafından uzun yıllar silahlandırılmış, desteklenmiş,
    sonra güç zehirlenmesine yol açtıkları liderlerinden "halkını kurtarmak için" demokrasi götürdükleri,
    önce kendi içlerinde mezhep çatışması vb. yarattıkları ülkelerdir...

Son iki paragrafı dikkatle okumanızı öneririm.
    Açın Ortaoğu' nun Paris' i, altyapı(köprü, yol, hastane zengini) Lübnan' ın tarihini okuyun.
    Bu süreçlerin tümünde ilgili ülkelerin siyasilerinin mezhep ve iktidar savaşlarında olduğunu,
    büyük bir kısmının dışarıdan gelen "demokrasi" yardımını ayakta alkışladıklarını hatırlatırım.

EK: *Hepsi" yazmışım. Doğrusu "Hemen hepsi" olmalı. Suriye uzun yıllardır Rusya güdümlü bir ülke olmuştur.
    Ancak sonuç ortada.
    Yedi nesildir yurtdışında yaşıyorsunuz ve favori kanalınız netflix anlaşılan..,

Doğu demek Arabistan doğulu demek arap..,

Hikaye anlatma fobin olan, rüyalarına bi kabus gibi çöken Rusyaya ve Çine gel...

Pink floyd sarkılarının özgür çocuğu! )))

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu arada ben şuraya bi saptamamı yazayım. btcturk denen şirket geçen sene bir çok kulübe ota boka sponsor oluyordu. şimdi baktım hepsinden çekilmiş en son malatyaspordanda gitmiş. buda bişeye işaret paralar suyunu çekiyor gibi
    Dostum bir de buradan bak (tavsiyemi unutma küserim):
    https://www.ticaretsicil.gov.tr/tmp_...df373f5970.pdf
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Sayfa 236/997 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •