Sayfa 236/689 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Benim anladığım ilk 3-4 aracı kurum dışın da curcuna var. Deniz 0,99'lar da boşalttığı 400 bin ortalıkta dolanıp duruyor gibi. Birileri dalıp dalıp çıkıyor. Benim merak ettiğim bu kadar rahat alış verişlere neden izin veriliyor? Bu tahta da 100 bin lot alım yapanda mangal gibi yürek olması lazım. Ayrıca tahtacının da buna müsaade ediyor olması lazım. Benim aklıma sadece bu alış verişlerin tek bir elden yapıldığı geliyor. Bu da operasyon hazırlığına benziyor bana kalırsa. Şahsi düşüncemdir. ytd
    060 - 0.70 lerden ben çıkmıştım eski Lotları. Ama yıllarca bekledik 3 lerden 4 lerden beri. Şimdi kaçırmak istemiyorum tekrar Takipteyim. 0.60 ı kırarsa kesin tekrar girerim gibi... operasyon olabilir 1 üzeri hatta eski 3 hareketi benzeri bir harwket olabilir.

Bu diğer köyde iflas erteleme öncesi bir de birleşme muhabbeti dönüyordu. İflas erteleme oldu tavan tavan gitti. Ama biz eskileri kurtarmadı tabi. Acaba bu birleşme muhabbeti falan yakında patlatılabilir mi? O zaman uzun soluklu bir operasyon yapılacağı için son mallar toplanıyor olabilir mi?

Hiçbir fikrim yok bu konuyla ilgili ama, iflas erteleme öncesi biri dillendiriyordu. Nolacak acaba..
    Ytd

2. Bir de aynı isim diğer köyde Genel Kurul'u işaret ediyor şu sıralar. Genel kurulda büyük bir şey bekleniyor heralde. Genel Kurul hakkında bilgisi olan var mı?

Neyle birleşebilir mişiz ,anlamadım....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Neyle birleşebilir mişiz ,anlamadım....

Temmuz ayında yazılmış bir yorum, aynı kişi şimdi de genel kurulu bekleyin diyor. Benim bir fikrim yok olduğu gibi yorum aşağıda:

""Elinde olan beklesin ortalık durulunca haber gelecek. Önce MÖ aradan çekilecek ardından bomba haber gelecek. Evlilik gerceklesecek ama gencelleerle degil. Girisimler basladi, yakinda bomba patlayacak!!! Bir önceki mesajda gencolar demistim ama hedef degisti sonradan. Yinede y.t.d.""

Teşekkürler kardeşim...Ben bu işlerden pek anlamam ....hoş anlasam ne olacak zaten.cenkin ilk holding le birlesiyoruz haberi çıkmıştı,çok sevinmiştik,6 ay sonra vazgeçtik haberi geldi....arkasından gelen haberler malum....benim biraz anladığım,şu an için işlem hacminin arttığı,bunun da boşa olmadığı....inşallah fiyatı 1.5 TL 'nin üstüne atarsa,hesabimin bir tanesini kapatma şansım doğar,çünkü en düşük maliyet onda...diğerleri malum....

Bugün BJK kazandı,yarın da biz kazanalım....👋👋👊👏🍵🍵🍵

7.  Alıntı Originally Posted by kdrhsmkb Yazıyı Oku
    060 - 0.70 lerden ben çıkmıştım eski Lotları. Ama yıllarca bekledik 3 lerden 4 lerden beri. Şimdi kaçırmak istemiyorum tekrar Takipteyim. 0.60 ı kırarsa kesin tekrar girerim gibi... operasyon olabilir 1 üzeri hatta eski 3 hareketi benzeri bir harwket olabilir.

Bu diğer köyde iflas erteleme öncesi bir de birleşme muhabbeti dönüyordu. İflas erteleme oldu tavan tavan gitti. Ama biz eskileri kurtarmadı tabi. Acaba bu birleşme muhabbeti falan yakında patlatılabilir mi? O zaman uzun soluklu bir operasyon yapılacağı için son mallar toplanıyor olabilir mi?

Hiçbir fikrim yok bu konuyla ilgili ama, iflas erteleme öncesi biri dillendiriyordu. Nolacak acaba..
    Ytd
    Burdan o oynayan arkadaşlara söyleyelim. Hisseyi 60'ın üzerine taşırsanız girecek, hisseye akacak çok kişi var. Taşıyın yukarı herkes mutlu olsun

Sayfa 236/689 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •