Sayfa 237/584 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 4672 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Alıntı Originally Posted by mertazor Yazıyı Oku
    re-pie napmış öyle, bir yanlışlık vardır diye sevinemiyorum da çok
    Çıkışlar başlayınca gel gel olmuş , fonların inandırıcıligi kalmadı malesef

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Çıkışlar başlayınca gel gel olmuş , fonların inandırıcıligi kalmadı malesef
    Fonların inandırıcılığı yok da neyin inandırıcılığı var ?
    İnsanların kendi mi al sat yapacak?
    Ya da sosyal medyadan milletin dediğini mi takip edeceğiz?

3. Fon denetimi diye birşey yok maalesef.
    Yönetici fonun büyük kısmını acayip bir yere gömse kimse ne oluyor ne yapıyorsun sen diyemez.
    Bir takım gizli ilişkilerle olmadık hisseye girilse kim ne diyebilir.
    Bunu önlemenin bir yolu da yok bence.Güvendim girdim yanılmışım kusura bakmayın dese biz hiçbirşey diyemeyiz.
    O yüzden güvenilir fonları ve hepsinden önemlisi güvenilir fon yöneticilerini tespit etmek çok önemli.

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Fonların inandırıcılığı yok da neyin inandırıcılığı var ?
    İnsanların kendi mi al sat yapacak?
    Ya da sosyal medyadan milletin dediğini mi takip edeceğiz?
    Güvenilir fonları ve yöneticilerini tespit etmek, tuhaf işlemleri kamuya duyurmak yapılacak en iyi iş bence.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Güvenilir fonları ve yöneticilerini tespit etmek, tuhaf işlemleri kamuya duyurmak yapılacak en iyi iş bence.
    Finansa aynen katılıyorum. Geçmişte yanılmıyorsam kötü örneklere rastladık. trust06 gereksiz tepki vermiş

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Fon denetimi diye birşey yok maalesef.
    Yönetici fonun büyük kısmını acayip bir yere gömse kimse ne oluyor ne yapıyorsun sen diyemez.
    Bir takım gizli ilişkilerle olmadık hisseye girilse kim ne diyebilir.
    Bunu önlemenin bir yolu da yok bence.Güvendim girdim yanılmışım kusura bakmayın dese biz hiçbirşey diyemeyiz.
    O yüzden güvenilir fonları ve hepsinden önemlisi güvenilir fon yöneticilerini tespit etmek çok önemli.
    Üstat neyde denetim var ki? Mesela borsa da ? Mesela fahiş fiyat artışlarında .(restoranlarda marketlerde otosanayide vs) Herkes tutturabildiğine kakalamaya çalışıyor. Kayıtdışılık yastık altıcılık bitmediği sürece enflasyon da ekonomi de kolay kolay rayına oturmaz. Bunlarda en azından kayıtaltına alış muhasebe vardır.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Finansa aynen katılıyorum. Geçmişte yanılmıyorsam kötü örneklere rastladık. trust06 gereksiz tepki vermiş
    Kötü örnek her yerde var. O vakit ne yapacağız. Yastık altı mı? Benim tepkim elinde olmayan fon iyi getirince hemen kötülemek. Sanırım anlatamadım yazdıklarımdan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bu arada elimde 20 ye yakın değişik fon var. Ben riski böyle dağıtıyorum. Kimseye tavsiye etmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 237/584 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •