Sayfa 238/999 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Böyle vatandaşlarımız vardı 1970'li yıllarda, son 75 yılda ve bilhassa geçtiğimiz 40 yıldır toplum embesilleşti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Bir insan bu ülkede hala her şeye rağmen bunlara oy vermeye gidiyorsa. Yarın öbür gün malına-mülküne bir şekilde el konmasına hazırlıklı olsun öyle gitsin oy versin. Ve o gün hakkı yendiğinde bile gidip şikayet edecek hiç bir makamın olmadığını da bilsin. İstanbul için söylüyorum İmamoğlu belki de son şans. Adamın ayakkabısının altı delik değil birisi gibi .Adamın paraya pula ihtiyacı da yok. Ama taşın altına elini koydu. Belki seçimi kaybedecek mevcut düzeni de bozulacak adamın. Ben olsam belki de bu işlere girmezdim. Ama hala bu durumun nereye gittiğin göremeyen bir sürü koyun var yazık günah ülkeye..

Kentsel donusumde istanbulda hic bir sey yapmiyor belediye.kaderine terkedildi istanbul.para veremiyor mulk sahipleri.

4. Partiler ittifakı olmadı ama seçmen ittifakı olacak mı yarın göreceğiz.Ciddi manada muhtemelen son dönemlerin tahmin etmesi en zor yerel seçimleri. Çok sayıda ilde anketler çok farklı şeyler söylüyor. Ama İstanbul bir yana, Ankara ve İzmir bir yana, Antalya ile Bursa üçüncü sırada, geri kalanlar bir yana.

5.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Kentsel donusumde istanbulda hic bir sey yapmiyor belediye.kaderine terkedildi istanbul.para veremiyor mulk sahipleri.
    Kardeşim geç kalındı . Ben Adapazarı'nda depremi yaşadım. Dünyada ve ülkemizde bol para döneminde bu işler çok rahat yapılırdı. Hane halklarının da geliri iyiydi devletinde .Ama biz Ergenekonlarla, kalkışmalarla,pandemiyle şunla bununla uğraştık. Bir şeyler yapması gerekenler ya çaldılar, ya da kafalarını kuma gömdüler.. 4.5 yıldan beri imamoğlu 1019 tane soruşturma geçirmiş adamın ödeneklerini kesmişsin adam ilk gün topal ördek yapacam seni demiş ve yapmış . Bugün çıkmış diyor ki İstanbul'da hiç bir şey yapmadılar. Aklıma mukayyet yahu ve birileri de buna inanıyor..Adam ona rağmen bir sürü şey yaptı. KENT lokantaları bile bu şehir için önemli bir hizmettir. HEr gün önündeki kuyruklar artıyor. Gelin İstanbul'a görün.. Daha ne yapsın..

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Partiler ittifakı olmadı ama seçmen ittifakı olacak mı yarın göreceğiz.Ciddi manada muhtemelen son dönemlerin tahmin etmesi en zor yerel seçimleri. Çok sayıda ilde anketler çok farklı şeyler söylüyor. Ama İstanbul bir yana, Ankara ve İzmir bir yana, Antalya ile Bursa üçüncü sırada, geri kalanlar bir yana.
    İnsanların algılarını öyle bir bozdular ki. Bugün İmamoğlu meydanda beklenirken konuşulan tek şey ne biliyor musunuz. Bu ySK başkanına nasıl güveneceğiz.. İnsanlar birbirlerine bunu soruyor. Eğer böyle bir tedirginlik olmasa Ben imamoğlunun en az 5-6 puan fark atacağına eminim. Kardeşim adam 5 sene önce hiç tanınmazken Binali'ye ve alayına 800 bin fark yaptı. Kurum kim yahu..Veyahut ülkenin ve istanbul un refah düzeyi o günden daha mı iyi..

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Belediye bütçesi ile, İstanbul gibi dev bir metrolde, ne yapabilir X veya Y kişisi beldiye başkanı olursa?

Son depremde gördük devlet bütçesinini bile cılız kaldığını, kentsel dönüşümde esas yetkili olan kurum, Şehircilik bakanlığı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. İlave tv izliyorum et kuyruğu ama halk memnun. Sandıkları patlatmaya hazır mıyız..

Sayfa 238/999 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •