Onemli Gunler Banner
Sayfa 238/446 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Şerefsizler 300 milyon tl 'lik ihaleler kıçınıza girsin.Ne ******** hissesin sen ya neden 2.200.000 bastılar anlaşıldı patron ***i basmış ********.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ulan Şeref siz ulan...... Çocuğu ulan ne yazacağımı unuttum. Bunun sahibini alacan.......... Edecen. Neyse yinede bilanço kötü değil korkmayalım kendimizi böyle avutak 😁😁😁😁

3. Kötü değil toparlanma var *** hala toplayamamış malı ilk 3 aylık bakalım nasıl gelecek

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Olumsuz bilanco oncesindeki tavan ve ardindan 2,61.
    Patronun hareketiydi !!!

iyi satti !!!

5. Tahminimi yazayım bence bilanço çok kötü değil korkan ve tedirgin olanların malını alacaklar ve 2 TL altına bırakıp salacaklarını sanmıyorum. Yinede patron bilir

6. Rahmetli babalarının kemikleri sızlıyordur. Şirketi bu halde görseydi. Ey patronlar babanıza rahmet okutun.....

Alıntı Originally Posted by Gentleman Yazıyı Oku
    Cagribeyyyyy Ustad neredesiniz ?????
    Dostum merhaba. Yüzeyselde olsa izlenimlerim olumlu. Nakit varlık geçen yılın iki katına çıkmış. Cari oran (k.v.borçları karşılama oranı ) çok iyi. Finansman giderinin yüksekliği kötü yansımış ama, kredi borç ve faizlerinin azalması ilk üç aylik bilançodan itibaren olumluya dönecektir. Bunun beklentisi de hisseye olumlu yansıyacak diye düşünüyorum. Beklentinin satın alınması lazım. Ayrıca 32 mly. Geçmis yıllar karı öz kaynaklarda yatıyor. Bunu ya temettü olarak dağıtacak ya da sermayeye ekleyip bedelsiz hisse verecek. Sürpriz gelişmeler olabilir...

8. Yav milletin sağda solda yazıp durduğuna bakmayın bilanço kötü değil koca şirket alemin ihalesini almış bu zararı adamlar bindikleri arabaları satsalar kaç katı eder. Bu zararla yok taban olur yok şu olur deniyorsa şirketi kapatın gitsin biste de atın dışarı. Bence rahmetli babalarının hatırına bakarsınız bir haber yollarlar bilanço falan hikaye olur. Ne şirketler dünya zarar açıklıyor sermayesi kadar nerdese hisse artı açıyor. İyi olur inşallah iyi düşünün iyi olsun. Sahipleri de o kadar ******** değildir galiba.. Öyleselerde artık oda kendi şansları.

Sayfa 238/446 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •