Onemli Gunler Banner
Sayfa 238/360 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 2879 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. İsler yogun bu aralar, takip edemiyorum ama hala bisey satmadim. En buyuk pozisyonum olmaya devam ediyor. Satsam alacagim daha iyi bir kagit yok. Birlesimdeki payini azaltip turex aldim, birlesim de kazandirdi ama yuksek faiz donemi o tur hisselere yaramayacak gibi sanki.

2. Acelem de yok zaten, 40-50 arasi maliyetlendim beklerim.

3.  Alıntı Originally Posted by Maximus Yazıyı Oku
    madem düşecektin niye çıktın bu kadar değil mi?
    Bayrağı daha yukarılardaki taze kanlara teslim etmek için olabilir mi

4.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Acelem de yok zaten, 40-50 arasi maliyetlendim beklerim.
    95-100 arası %40'ını al-sat yapayım derken kaybettim. Yanlış yerde yapmışım, geri kalan % 60 sıkı sıkı tutundum, bende de maliyet 4--50 civarıydı..

5. dün sabırsızların sert satışları ama buna rağmen taban olmaması çok ilginç olmuştu...taban olmaması artık yavaş yavaş dengelenmelerin başladığını gösteriyordu...bu gün de hisse dengelenmiş görünüyor...artık alanlar niçin aldığını biliyorlar...panik satıcılar da kenara çekilmiş görünüyor...bu gün endekste de sıkıntılar olmaz ise dengeli ve istikrarlı hareketlerin başlayacağı yeni bir çıkış dalgasının başlamakta olduğu hissine kapılıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. 128 e kadar olan maliyetli yolun düşe kalka doldurulmasını bekliyorum..orayı geçersek ?? vede o sırada da green x ile ilgili haberler gelmeye başlarsa ?? yeni bir zirve kaçınılmaz olarak bana görünüyor...ben bu süreçte ne satıyorum nede alıyorum...zaten yaklaşık son bir aydır bu moddayım...en son takviyemi herkesin korktuğu bir vakitte 41,90 dan yapmıştım ki forum da bunu hatırlıyor...o günden beridir elimdeki lotların bana yeteceğini ve beklediğim haberlerin gelmesi ile birlikte beni zengin edebileceği kanaati taşıyorum...=)))
    yani elimdekiler bana yeterdir dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. biz atatp de ilk yola çıktığımızda greenx (yeşil enerji sertifika pazarında tek olması)......,trade soft (borsada artan yatırımcılar ve artan işlem hacminin sağlayacağı gelir) ,tab gıda ile yurtiçinde ve yurtdışında ÇİN pazarında giderek büyüyeceği ....beklentileri ile almıştık...bu beklentiler ile bile bir milyar dolar değerinde olmalı diye düşünüyorduk...

tam da bu düşünceler içinde iken hiç bilmediğimiz tıkla gelsin beklentisi ortaya çıktı...bence bu beklenti de bir milyar dolar eder.....=)))

ilk etapta borsada atatpnin 1 milyar dolar değerine ulaşması ,ardından da iki milyar doları hedeflemesi gerektiğini düşünüyorum..

piyasa bu beklentileri çok geç fark etti...duyanlar da pek oralı olmadılar...ama fiyat çıktıkça inanmaya başladılar...

şimdilik hedef 310 tl lik bir milyar dolar değeri...fiyat oralara geldiğinde de piyasa bizden önce iki milyar dolarları konuşmaya başlayacak...sabır sabır sabır...

8. Sn keko beklemek sorun değil düşünce yazası gelmiyor insanın

Sayfa 238/360 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •