Sayfa 239/964 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. genel kurula ky olarak hazırlıklı gitmeliyiz arkadaşlar,g kurul içerik nasıl söz alınabiliyor mu tutanaklara geçirilor mu konuşmalar bilmiyorum ama şayet bakanlık görevlısı gözetiminde tuanaklara geçiyorsa konuşmalar
    1-arel bank konusu gündeme getirilmeli
    2-göz altı pazqarından çıkış için neler yapılacağı gündeme getirilmeli,
    3-72 gayrımenkul konusu
    4-yeni ortaklığın gündemde olup olmadığı ve karlı yatırım ya da gayrimenkul satışları konusu gündeme getirilmeli,lisete hazırlamak gerek

6.  Alıntı Originally Posted by TAYKO35 Yazıyı Oku
    Yarın için 15000 adet almayı düşünüyordum, senin olumsuz yazından sonra vaz geçtim.
     Alıntı Originally Posted by arell Yazıyı Oku
    4 yılı aşan uzun zaman bekledim..1 kuruşuna dokunmadan umutla...
    buraya kadarmış.. 037 den verdim, birileri 039 dan aldı.. hayrını görsün..
    Allah kazancınızı bol eylesin arkadaşlar
    Borsa boyle bisey birileri yillarca tasir hamalligini ceker birileri de dogru zamanda girip kaymagini yer.

Tayko sananda diyecek laf bulamiyorum. Buradaki yazilardan hele hele israrla surekli olumsuz yazilar yazan kisilerden etkilenip yatirim kararlari aliyorsan pes

Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    Borsa boyle bisey birileri yillarca tasir hamalligini ceker birileri de dogru zamanda girip kaymagini yer.

Tayko sananda diyecek laf bulamiyorum. Buradaki yazilardan hele hele israrla surekli olumsuz yazilar yazan kisilerden etkilenip yatirim kararlari aliyorsan pes
    Ben bunu o vatandaşa tepki olarak yazdım. Dört buçuk yıldır bu hissedeyim son bir yıldır hisse adedi mi dörde katladım. Ticari aracım satışta cuma günü satabilirsem 35 bin tl lik daha almayı düşünüyorum. Ben kervan hissesini yeni alacak biri olsam bu vatandaşın yorumundan etkilenip kesinlikle almazdım ama kimin ne olduğunu bildiğim için ne yazsa benim için boş. Bu arada hisse blokesi çözüldüyse yakında diğer yasakların kalkması muhtemel bu hissede beklentim büyük.

8. günaydın
    frecell hocam genel kurulu nasıl yorumlarsiniz genel anlamda olumlu mu?
    bloke de kalktı gk un sizin için ehemiyeti var mı?

Sayfa 239/964 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •