Sayfa 239/967 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. bu seferki yükseliş değişik zaten alınabilen mallar paketleniyor ortalıkta dönen çok az mal var bunlarla bişeyler yapmaya çalışılıyor endeks 110000 olmuş bu seviyelerden yükseliş trenini kaçırmış yatırımcıdan elindeki hissesini satmasını beklemek hayal olur
    Alıcı tarafında istek fazla bu sefer yükseliş için sağlam bir sebep olabilir eğerki bunu bilerek alışa geçtilerse kesenin ağzını açacaklar buradaki yatırımcılar bırak bu fiyatları 3-4 olsa bile satıp satmamayı düşünürler netice itibariyle gerçekten alıcı iseler parayı bastıracaklar başka yolu yok

2. Borsadan bağımsız şunları yazmalıyım. Ilk defa Mikla da konuk oldum ve hafta içi olmasına rağmen soğuk bir günde bütün masalarin dolu olduğunu gördüm. Şirket yöneticileriyle de tanıştım. Bence mücevher gibi bir yatırım. Diğer sırketlerde de benzer bir yönetim kalitesi olduğunu tahmin ediyorum.

3. [QUOTE=noreply;1428489]Borsadan bağımsız şunları yazmalıyım. Ilk defa Mikla da konuk oldum ve hafta içi olmasına rağmen soğuk bir günde bütün masalarin dolu olduğunu gördüm. Şirket yöneticileriyle de tanıştım. Bence mücevher gibi bir yatırım. Diğer sırketlerde de benzer bir yönetim kalitesi olduğunu tahmin ediyorum.[/QUOTE
    gerçekten herbiri süper ve sektörlerinde hepsi lider işgirişim bu fiyatları hakikaten haketmiyor
    sadece miklaya bakalım tam bir prestij mekanı
    dünyada 51. Türkiye'de 4 incili
    yurtiçi yurtdışı taliplisi çoktur sadece mikla kaç milyon dolar eder hesap edin numnum Enzo terrakitchen ve büyük bir atağa kalkan Kronotrop Mehmet Gürs faktörü bunları saymıyorum bile

4. Ortopro
    Sağlık sektöründeki ilk yatırımımız olan Ortopro, ortopedik cerrahiye yönelik hekim ve hasta ihtiyaçlarını klinik etkinliği ve katma değeri kanıtlanmış, yenilikçi ve ekonomik çözümlerle karşılıyor. İzmir’deki fabrikasında Ortopro markası altında ürettiği ortopedik cerrahi sektörüne yönelik tıbbi cihazlar ile yurtiçinde oluşan talebi karşılarken Covision markası ile ihracat pazarlarında faaliyet gösteriyor.

Ortopedi ve travmatoloji ürünlerinde yerli üretici
    Yatırım Yılı: 2007
    Yatırım Tutarı: 18.160.703 ABD$
    Pay Oranı: %90,63

Bana göre en değerli yatırımı piyasa çok ilginç bedavaya iişlem görüyor bence,,,piyasa değerinin üstüne satılır bu şirket...

5. Baygeorge'un işlem hacmiyle ilgili b.klu bir hikayesi vardı, bugün onu yaşadık herhalde.

6. 30k-40k paketlerle alıyorlar.

Artık bugün geri dönmemesi dileğiyle...
    Stop Wishing Start Doing

7. Malı buldumu paketliyor abim robot o robot,,,

8. Bugünkü pastayı paylaşabilecek bir arkadaş var mı acaba? Teşekkür ederim.

Sayfa 239/967 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •