Sayfa 24/963 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 185 - 192 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Dolaşımdaki hisse sayısından fazla işlem oldu. Ytdeğildir.

2. gün içerisinde gaplarını doldura doldura ve devre kesici yemeden gidiyor.teknik nakış misali işliyor.kap haberleri eşliğinde hisse temel olarakta pozitif bir görünüm içerisinde.burada hedef belirtmek malum sıkıntılı.o nedenle hedef vermek yanlış olur.ancak hissenin görünümünü ben pozitif olarak değelendirenlerdenim.piyasalar iç ve dış etkenlerle bozulmazsa hissede işler yolunda görünmekte.piyasalarında bozulmayacağını umarak herkese iyi akşamlar dilemek isterim.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. bence de kısa ve orta vadede çok kişinin ilgisini çekecektir Tayyip Erdoğan ın en kısa zamanda bellona ve istikbal mobilya yı tez zamanda pazarlama yoluna gideceğini düşünüyorum çalışanın kıdem tazminatını dahi fona aktarıyor sa bu kumbara yı hemen bozdurup fona aktaracagini düşünüyorum gidişi gerçekten çok güzel yedire yedire bu hissede güzel günler çok yakın gibi duruyor yazdıklarım tavsiye değildir

SM-A500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Eminmisuniz düşerken kimse yazmiyor bu kacinci kalkis ve iniş geçenlerde bidaha olduydu ytd.

Pasta veren altın bulsun...😄

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Benim yaratılışımda bir fevkaladelik varsa o da Türk olarak dünyaya gelmemdir."
    Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

6.  Alıntı Originally Posted by acemi75 Yazıyı Oku
    Eminmisuniz düşerken kimse yazmiyor bu kacinci kalkis ve iniş geçenlerde bidaha olduydu ytd.
    sayın acemi75, zaten sürekli çıkması sağlıklı olmaz.sindire sindire düşe kalka gitmeli.bu beklentiler ve ilk çeyrekte yakalamış olduğu % 41'lik büyüme ivmesiyle yıllardır süregelen düşüş trendini sonlandırması gerekiyordu.doğtaş'ta böyle yaptı.ilk çeyrek bilançosuda büyüme ivmesiyle doğru orantılı olarak geldiği taktirde tıpkı yataş'da olduğu gibi citi ve deutshe'yi de aramızda göreceğimizi düşünüyorum.işte bu gerçekleşebilirse hisselerimizi ister tutarız, istersekde ogünkü fiyattan yabancı ağırlıklı yeni alıcılara teslim eder kendimize yeni bir doğtaş benzeri hikayesi olan şirket ararız.bana göre ilk çeyrek bilânço hissenin istikametini tayin etmesinde en etkiki faktör olacaktır.son günlerdeki fiyat hareketlerine ve rekor işlem hacimlerine baktığımda da bu hususta benim dışımda piyasanın genelininde aynı şekilde düşünerek bu beklentiyi hızla satın aldığını düşünüyorum.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by GMKA Yazıyı Oku
    Pasta veren altın bulsun...��

Buyrun...

http://

Teşekkürler sayın balıkadam...

"Benim yaratılışımda bir fevkaladelik varsa o da Türk olarak dünyaya gelmemdir."
    Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 24/963 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •