Sayfa 24/184 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 1472 madde; 185 - 192 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Son 17 yılda 10 milyon yeni konut yapıldı , dış ticaret 10 katına çıktı , nüfus 17 milyon arttı, BES'lerde 110 milyar para toplandı vs vs .........

2.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Son 17 yılda 10 milyon yeni konut yapıldı , dış ticaret 10 katına çıktı , nüfus 17 milyon arttı, BES'lerde 110 milyar para toplandı vs vs .........
    Sektörün küçülme şansı yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Küçülme şansı olmadığını sektöre olan aşk ile bağlılığınızdan fark ettim ama anladığım kadarıyla anlamlı olarak hızlı büyümenin arkasında yatan nedenler hakkında bir fikriniz yok.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Küçülme şansı olmadığını sektöre olan aşk ile bağlılığınızdan fark ettim ama anladığım kadarıyla anlamlı olarak hızlı büyümenin arkasında yatan nedenler hakkında bir fikriniz yok.
    Aşk yaşam sebebidir. Arkasındaki sebepleri yazmama rağmen teşekkür edeceğinize böyle bir cevap vermeniz biraz kaba olmuş.

5.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Aşk yaşam sebebidir. Arkasındaki sebepleri yazmama rağmen teşekkür edeceğinize böyle bir cevap vermeniz biraz kaba olmuş.
    Öyle bir düşüncem yoktu. Özür dilerim. Sanırım kaçırdım. Nerede yazmıştınız?

6.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Son 17 yılda 10 milyon yeni konut yapıldı , dış ticaret 10 katına çıktı , nüfus 17 milyon arttı, BES'lerde 110 milyar para toplandı vs vs .........
    Burada açıkça yazmışım, Alman sigorta sektörüyle karşılaştırdım, adamlar 20 milyar dolar kar ediyor demişim. Nüfusumuz aynı , GSHM laları bizden 6 kat büyük , buradan çıkartın artık neler olacağını.

7. Artık 5 in üstüne atmadı lazım 31.12.2019 da emeklilik fonları ve yatırım fonu satmış artık son yükleride attığına göre ilerlemesi lazım

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Öyle bir düşüncem yoktu. Özür dilerim. Sanırım kaçırdım. Nerede yazmıştınız?
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Burada açıkça yazmışım, Alman sigorta sektörüyle karşılaştırdım, adamlar 20 milyar dolar kar ediyor demişim. Nüfusumuz aynı , GSHM laları bizden 6 kat büyük , buradan çıkartın artık neler olacağını.
    Keşke altına yazsaydınız daha rahat takip edebilirdik. Farklı bir içeriğe bilgi sunuyorsunuz yazdık. "buradan çıkartın artık neler olacağını" demişsini ama çıkartamadığımız için sormuştuk

Sayfa 24/184 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •