Sayfa 24/32 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 185 - 192 arası.

Konu: karar_ anı

neyse mesela yani ama endeks iyi gidiyor bu ara daha 1141 e kadar yolu var. orada dönüp sağa sola bakmakta fayda var, olduğunu düşünmüyorum. var, var, var
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

anaa.. endeks eksiye düşmüş valla hiç bakmıyorum. ben sadece grafikte oluşan hareketlere bakıyorum. silkeleme yapıyorlar adamların mesleği...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    471
    Evet hocam bir ara tokatlamışlar ama sıkıntı yok galiba

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    471
    Şu mipazın daha gideri varmıdır hocam tam Allah bereket versin satayım diyorum çıkıyor

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Şu mipazın daha gideri varmıdır hocam tam Allah bereket versin satayım diyorum çıkıyor
    odamı var? ben kağıda sadece kötü diyemem. çünkü düzeltme yapabilirler, direkt basıp gidebilirler. normal olarak 4.96 ya kadar önünde bir engel görünmüyor. bu benim tarzım değil biliyosun değilmi.. bu benim elimde olsaydı kıçına tekmeyi çoktan vurmuştumda sordunm diye yazıyorum...

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    471
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    odamı var? ben kağıda sadece kötü diyemem. çünkü düzeltme yapabilirler, direkt basıp gidebilirler. normal olarak 4.96 ya kadar önünde bir engel görünmüyor. bu benim tarzım değil biliyosun değilmi.. bu benim elimde olsaydı kıçına tekmeyi çoktan vurmuştumda sordunm diye yazıyorum...
    Yanlış yerde tekmeyi atmayayım diye sordum üstad sağolasın..

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Yanlış yerde tekmeyi atmayayım diye sordum üstad sağolasın..
    çok kağıt topluyosun. piyasanın zehirlemesi işte... ne yapacaksın turşumu kuracaksın ben yine kendi adıma yazdım...

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    471
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    çok kağıt topluyosun. piyasanın zehirlemesi işte... ne yapacaksın turşumu kuracaksın ben yine kendi adıma yazdım...
    Yok hocam turşu bana dokunur zaten 😁 mahkeme hikayesi var diye aldım

Sayfa 24/32 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •