Sayfa 24/809 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 6470 madde; 185 - 192 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. abi sence bu kagıt kısa vadede gidermi sonucta sadece bedelsiz verdi.yani yükselir mi? bugun ben fabrikayı aradım .dogru duzgun cvp vermedi.sadece yatırımlarımız var dediler. k.bakma .... korkuyorum. en kotusu butun paramı yatırdım

2. Sn Quantomada,
    Zarariniz sanırım fazla... maliyet nedir bilmem ama, ekran takibini birakin... haftada 1 bakmaya calisin,
    Ben 2010 yilinda ilk borsa tecrubemde GOLTAS da bir hata yaptim 90 lardan aldigim kagit 40 lara geldi.... ama sindire sindire..... 2 yil oralarda dolasti.... halen yeni 80 ustune atti.... ama ben coktan 40 lardan kufrederek satmistim.....
    Demem o ki, zaman herseyin ilaci....
    Cok duserse Allah nasip eder, maliyet düşünürsünüz, yukselirse zaten verirsiniz....
    Ben satmak yerine 40 lardan maliyet dusurup bekleseydim neler degisirdi.....
    Sabirsiz olmaya, ekran izlemeye gerek yok....

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. [QUOTE=QUANTUMADA;232574]abi sence bu kagıt kısa vadede gidermi sonucta sadece bedelsiz verdi.yani yükselir mi? bugun ben fabrikayı aradım .dogru duzgun cvp vermedi.sadece yatırımlarımız var dediler. k.bakma .... korkuyorum. en kotusu butun paramı yatırdım[/QU
    BNTAS (B) -0,89 İşlem adedi Güncelleme Zamanı
    3,59 % -19.8 865.920 Lot 15:30:47
    BANTAS BANDIRMA AMBALAJ SANAYI T Metal Eşya , Makine ve Gereç Yapım IMKB
    Alış Satış Ortalama Taban Tavan
    0,00 3,59 3,60 3,59 5,37
    Düşük 3,59
    Önceki Kapanış 4,48
    Piyasa Değeri 115.778.000
    Net Kar 4.220.840
    Temettü Verimi % 1,3
    Yüksek 3,90
    İşlem Hacmi 3.120.208
    PD / DD 1,91
    F/K 27,43
    Dolaşım Oranı % 35,79
    Bilanço
    Araştırma
    Haber
    Grafik
    Şirket Profil
    Bu penceredeki veriler EN AZ 15 dk. gecikmelidir Bu hisseyi çıkaran pazarlayan hakan kürklüdür gruplar grup yükseltt gruplarında 12 olacak 2 ay sonra dedi ha yalan derse çıkarır mesajını var yoksa bntaş ne ben hiç adını sanını duymadım şirketin ise fk oranı bana göre yüksek 27.5 demek şirket bu karla 27 yıl sonra amörti olur demek o nedenle spek bir hisse olduğunu düşüyorum temettü verimide düşük şirket tek bildiğim yakında bir arsa aldı 4 tirilyon çivarında ileride ne olur karı artarmı bilemem ancak dolar borcu varmı yokmu araştırmak lazım çünkü dolar kurundan bir çok şirket zarar yazıyor dolar açığı olduğu için bana göre operasyon yediği aşikar inşallah kazasız belasız çıkabilirsin ytd değil asla

4. Abilerim yakın zamanda 1 ceyrek bilancı gelicek. Aslında % 50 bedelsiz verdi. Ama brut takasa girmesinde korkuyorum. Ne diyim abicigim 4,84 den aldım ama butun paramla elde avuctaki

5. Bu başlığı şu anda 58 kişi okumaktadır. (12 üye ve 46 ziyaretçi)
    birşey bilmez, Asabi, AtibaHutchinson, babasultan, Blackhawk48, fatih54, mitoci, murat6613, QUANTUMADA, röz24, sertan060606, WobTrader

6. şirket ileredi karını ne bileyim 4 se 8 çeker 10 çeker bilemem ozaman f/k sı ucuzalr talep artar diye düşünyorum tabi bu zamanla olacak iş kimse bilemez

7.  Alıntı Originally Posted by sertan060606 Yazıyı Oku
    şirket ileredi karını ne bileyim 4 se 8 çeker 10 çeker bilemem ozaman f/k sı ucuzalr talep artar diye düşünyorum tabi bu zamanla olacak iş kimse bilemez
    sence 2-1 lere düşermi sonucta sende bu kagıttasın değilmi az çok fikrin vardır

8.  Alıntı Originally Posted by QUANTUMADA Yazıyı Oku
    sence 2-1 lere düşermi sonucta sende bu kagıttasın değilmi az çok fikrin vardır
    onu spek bilir ben bilemem artık ne yapar neder geçmiş tecrübelerimden pek iç açıcı gelmiyor ama operasyon yemiş gibi duruyor ytd değil asla

Sayfa 24/809 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •