Sayfa 240/300 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Yarın tabanı kendi oturtur. Pazartesi de bir taban yapar sonra kendi almaya başlar düşük maliyetten.Sonra yeni bir senaryo falan..
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

2. Tarım temali girişim sermayesi diye 7 yıl önce bir değişiklik yaptın, ondan beri hiç olumlu bir haltını görmedik.Hep dalavere.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

3. tabana kadar zaten kimse satamadı stop yamka imkanı bile vermedi kimseyw satılan lot en fazla 30 bin kademeler boş olarak taban yaptı eğerki bu yukarılarda eli sağlam adamlar varsa illaki alttan alıp bir yerlere getirecektir mecbur çünkü maliyet herkeste fazla ca yüksek

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Konu ile ilgili hiçbir değişiklik olmadı daha önceki şirketin kendi açıklamaları dahi bire bir aynı kural değişikliği Yok değişen tancığın oyuna son vermesi daha önce hep yazdık yıllardır bu tür sahtecilik işlerini iyi oynuyor işin sonunun bu olacağını harfiyen yazdım adamın işi bu çünkü yeni girecekleri hep uyardık lakin trolleri eksik değil tancıkta rahatça at koşturuyor yetkililere duyurulur

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    ozaman spk masummuş hocam

spk yapması gerekeni olumlu yönde yapmış yani

burada patronun yaptığı alenen dolandırıcılık

gerçi kulpuda hazır yatırımcılar şu maddeden dolayı vazgeçti

tabi bunu demesi içinde spk ya başvuru metninde bunun olmaması gerekiyordu oda olduğuna göre hakikaten alenen açık açık dolandırıcılık ( kulpuda uduramamış yani )
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

5. Bence sütten çıkmış ak kaşık ta sayılmaz buğunlere davul zurna gelindi ayrıca bu yaptırım sadece bu şirkete özel değil yönetmelik öyle herkes için geçerli sürece bakacaz nitelikli dolandırıcılıktan işlem başlarmı görecez olay açık suç ortada cezalar da açık sonuç ne olacak asıl ona bakacaz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. bundan bir iki yıl önceydi sth true diye bir arkadaş tan egcyh nin içini boşalttı sıra tarımda tarımın şirketlerini bir bir başka şirkete devreder onu halka açar bunlara güvenmeyin demişti centur arkadaş zaten gerekli uyarıları sürekli yapıyor

7. Devletin ilgili kurumlarının acil bir şekilde bu tahsisli özelinde ve geçmişten bugüne tüm süreçlerde Egelinin yaptıklarına ilişkin bir yaptırım uygulaması gerekmektedir.

Yoksa devletin bu haramzade ile birlikte hareket ettiği algısı oluşur ki bu henüz etkilerini atlatamadığımız fetö sürecinin bir şekilde hayatımızdan sökülüp atılamadığını bize düşündürür.

Mesele para kaybetmemiz değildir bu yolsuzluklara ilgili kurumların vurdumduymazlıklarıyla eşlik etmesidir.

Bimere yaptığımız şikayetler ve süreç ayan beyan ortadadır.

Sen insanı yaşat ki devletde yaşasın.

8. Seans içinde sadece bu topikte 91 kişi vardı acaba bizim gibi çoğu sadece seyircimiydi yoksa 0,90 üzerinde bunlar bu olayın sonucunu zaten bildikleri için hiseyi dağıttılarmı
    Kişisel kanaatim baya bi ky ye hisseyi tutuşturdular çünkü sürekli izlediğim hisseydi ve baya iştah çekiyordu 69 dan alıp 68 e verdim ertesi gün tavan olmuştu böyle adi bir hisse yarında gir çık yapmayı düşünebilirim bakalım yine zararda edebiliriz o ayrı
    Sağlık olsun zararda olanlara sabır diliyorum
    Takaslar varmı acaba

Sayfa 240/300 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •