Sayfa 241/567 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 4532 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Vay anasini sayin seyirciler bir sene hisse suradan donecek buradan donecek 200luk destek var, inanmayan ciksin, ferbis, kel levent, gunluk takas, boncuk altta vs diye sov yapip satip gittiler.

ins bunlara kanip yukstekten hisseye giren ky olmamistir.
    Bizim oralarda büyüklerin bir sözü var, en güvendiğim kişi babam oda gece annemle yatıyor derler.

Sn.Dudu yıllardır tavsiye yol göstermeleri kazanç yönlü olduğunda kıral piro Dudu sattı şimdi tu kaka olmamalı.

Açık açık söyledi inanan kalır inanmıyan gider diye.

Geçen günlerde bir yazısını alıntılayıp tarımın Eregli si nin doğuşuna şahitlik etmekten vaz geçtiniz demek ki dedim.

O gün belli olmadı mı sattığı.
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Vay anasini sayin seyirciler bir sene hisse suradan donecek buradan donecek 200luk destek var, inanmayan ciksin, ferbis, kel levent, gunluk takas, boncuk altta vs diye sov yapip satip gittiler.

ins bunlara kanip yukstekten hisseye giren ky olmamistir.
    Oldu kardeşim maalesef oldu. 2023 te açısı yükselecek dediler, ozbekistanda fargonaazot ihalesini alacak dediler millete yağlayıp balladılar şimdi hiç biri yoklar

Alıntı Originally Posted by Î”Î·Î¼Î®Ï„Î·Ï DÄ“mḗtÄ“r Yazıyı Oku
    Oldu kardeşim maalesef oldu. 2023 te açısı yükselecek dediler, ozbekistanda fargonaazot ihalesini alacak dediler millete yağlayıp balladılar şimdi hiç biri yoklar
    Astala Vista maduru geçniş olsun.
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Ne yapalım ben buradayım beklemeye devam hata YAPTIM GÖREMEDİM BAZI ŞEYLERİ buradan satmaya da elim varmıyor doğrusu

inşallah en kısa zaman da toparlar kimsenin elini tutamayız SATMA diye OYAK GRUBU zaten iyi değil şuan yani EREGLİNİN DE

durumu ortada ben isterim ki burada ki belli arkadaşlarla yürümek isterim şirkete baskı yapmalıyız bir açıklama yaplılar YATIRIMCILARINA

Şuan bLOOOMBERG DE tarım konusu işleniyor izleyin lütfen

6.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Şuan bLOOOMBERG DE tarım konusu işleniyor izleyin lütfen
    Biz bu konuyu defalarca işledik zaten. Herşeyi çok iyi biliyoruz da geldiğimiz noktada buradayız işte. Borç kallavi. Kazanç kıt. Bu arada en çok inananlar, ayrılmaz dediklerimiz de sessiz sedasız ayrılmış. Sen ben Oralet Osman kaldık. Sahi birde Ferrarici ortağımız var. Allah sonumuzu hayretsin ne diyem.

7. benim de bi miktar kaldı hala satmadım. neyse gundiler, hasetler ve inançsızlar satıp gittiğine göre belki yükselir kaybettiğimiz paranın minik bir kısmını çıkarabiliriz.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hem SAT diyorsunuz hem de satinca sasiriyorsunuz..

Cocuklarin hesaplarinda var, duruyor o yuzden ve buraya gonul bagim oldugu icin hep burada olacagim.

Belki de gelecekte tekrar yollarimiz kesisir kim bilir??

Sunu da hatirlatmak isterim, bir kac kisi benim sattigim kagidi hemen alma derdinde idi, mutlaka haber ver diyorlardi..

Onlara da selam olsun...

Dun prostat muayenesine gidince yaslandigim gercegi tokat gibi yuzume carpti..

Artik mangisleri yiyebildigim kadar yiyecegim, bu yasdan sonra ne kadar yiyebilirsem artik..

Herkeslere kolayliklar dilerim..
    Sayın Dudu, Hektaşlı çocuklarınız yazsın forumda bari.
    Öğrendiğim, faydalandığım bakış açıların olmuştur. Onun için teşekkür ederim.
    Uzun süredir Hektaşlı olanların tecrübelerini anlatması çok önemli.
    Sayın Dudu dahil tüm Hektaşlılar da karları cebe atma hakları vardır.
    Biriktirme aşamasında olduğumdan, inşallah bizler de kazançlı oluruz.
    Tat Gıda için Yayla Gıdanın teklifi de olmuş.
    Saygılar, YTD.

Sayfa 241/567 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •