Sayfa 241/402 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 3214 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    alkaların yarısını verdim bereket versin güzel kar braktı sattığım için pişman olmam inşallah.
    hata etmişssiniz. Alkimin onaylanan bedelsizi kartonunu %7 cıkardıysa alkanın baya baya gidecek yolu var demektir.

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    hata etmişssiniz. Alkimin onaylanan bedelsizi kartonunu %7 cıkardıysa alkanın baya baya gidecek yolu var demektir.
    alkim bedelsiz mi verdi?yada verecek? alkada böyle bir durum varmı bildiğim kadarıyla yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    alkim bedelsiz mi verdi?yada verecek? alkada böyle bir durum varmı bildiğim kadarıyla yok.
    alkim haberleri,ni bakın. Alkada ole bır durum yok lakın ıkız sırketler. mesela bu bedelsız ıle kartonun alakaı yok lakın onunda bedelsız verme ıhtımalı yuksak oldugundan hareket edıyor...

4.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    alkim haberleri,ni bakın. Alkada ole bır durum yok lakın ıkız sırketler. mesela bu bedelsız ıle kartonun alakaı yok lakın onunda bedelsız verme ıhtımalı yuksak oldugundan hareket edıyor...
    sayın sasa ben 5.20 den aldım 741 verdim ereğli aldım.alka süper bir şirket. çok karlı ancak ben yaşlıyım yarınımız ne olacak belli değil.çok uzun vadede bu kağıt 10 tl olabilir kasada nakit bolluğu var.tek kusuru likit değil sığ hisse.genç yada orta yaşlı olsan inanın satmazdım aksine alınacak bir şirket hissesi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    estagfurullah, alkım 35 ortalama ıle beklemekteyim. bu haber cok iyi bir harekete gebe aynı sekılde alkada öle. Maksimum 3 yıl içersinde alka ve alkim alkim catısı altında birleşecektir. iki kardeş kagıt sermayelerini dahada güçlendirecektir...

6. çok doğru sayın sasa alkim ve onun iştiraki alka süper iki şirket.asla pişman etmez . sizlere bol kazançlar dilerim.

7. Slm ortaklar bilanço 15 mln üzeri gelecek galiba hareket ona işaret olabilir mi?

8. slm barbi, 97 mil tl döviz fazlası olan güzel bir hisse, kimya ortağı tavan yapınca o da hareketli

Sayfa 241/402 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •